Мандруючи сусідніми вершинами Синяка, Хом'яка та Малого Горгана, Явірник буде завжди в полі зору, масштабний хребет з невисокою вершиною Горган-Явірник з висотою 1467м, являє собою цікавий туристичний об'єкт. Хребет складається з ґреґотів середнього розміру, основа яких ямненський пісковик, південна частина хребта більш відкрита ніж північна, подекуди поросла сумішшю листяного та хвойного лісу. Північна сторона хребта стрімка, густо заліснена та важко прохідна.
З вершин Явірника видно гори Довбушанку, Синяк, Хом'як (на заході та півдні), а також чимало гір Покутсько-Буковинських Карпат (на сході).
Виїзд о 7:15 від Медичного університету (центральний вхід, вул. Галицька, 2), орієнтовне повернення до Івано-Франківська - близько 20.00.
Похід середньої складності, загальна протяжність маршруту 13 км., тривалість походу 1 день.
ОБОВ"ЯЗКОВО мати з собою: термос з гарячим чаєм, сух. пайок (обід), зручне взуття, змінний одяг (можна лишити в автобусі), маску в автобусі, теплий одяг.
У вартість екскурсії включено:
проїзд по маршруту
супровід гіда-інструктора
страхівка
Додатково оплачуються:
харчування
особисті витрати
Замовлення квитків та детальніша інформація за телефонами: 050-066-59-85 та 097-543-79-79. Або у офісі м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 3 Б т/а "Мандрівочка"