Ресторани, кафе, піцерії, суші, Яремче та Ворохти - заклади та розважальні комплекси

Затишок - кафе в Яремче
9.34 дуже добре
40 переглядів у квітні
Суші KUMA - в Микуличині з доставкою в Яремче, Татарів, Ворохту
12 дуже добре
19 переглядів у квітні
Ведмежа гора - ресторан в Яремче
12 дуже добре
14 переглядів у квітні
Колиба Красна Садиба - ресторан в Яремче
12 дуже добре
9 переглядів у квітні
Русанівка - колиба в Микуличині
12 дуже добре
7 переглядів у квітні
 Honey - панорамний ресторан в Буковелі
6 переглядів у квітні
5 переглядів у квітні
5 переглядів у квітні
5 переглядів у квітні
5 переглядів у квітні
Підрубрики
Показати

Ресторани в Яремче та Ворохті

Іноді хочеться відпочити від побутових проблем, відчути святкову атмосферу або просто відсвяткувати пам'ятна подія в хорошому закладі. У таких випадках ми підбираємо місце, яке повинно відповідати нашим очікуванням і настрою. У цій рубриці на сайті 3434.com.ua представлені ресторани в Яремче та Ворохті, які вражають не тільки широким вибором страв, а й різним оздобленням, гуцульським колоритом тощо.

Який вибрати ресторан в Яремче та Ворохті?

За допомогою цієї рубрики кожен житель, гість міста з легкістю знайде назви, точні адреси та контакти всіх міських ресторанів. Кращі з них надають широкий перелік страв в меню, гарантують якість і правильність приготування використовуваних продуктів.

Не менш важливим є привід відвідування. Це може бути весілля, день народження, зустріч друзів, побачення або проста сімейна вечеря. Так, головним критерієм у виборі закладу є:

  • місце його розташування;
  • розмір приміщення;
  • різновид кухні (національна, італійська, грузинська, японська тощо);
  • можливість попереднього замовлення;
  • загальний інтер'єр;
  • уважний персонал і якість обслуговування;
  • наявність музичного супроводу;
  • вартість страв.

Ознакою хорошого, популярного закладу є відгуки про його роботу Поцікавтеся думкою інших людей, прислухайтеся до їхніх рекомендацій за допомогою відгуків, залишених ними стосовно розміщених на сайті закладів.

Вид закладу розглядається тоді, коли чітко визначено привід. Наприклад, кафе підійде для побачення або дитячого дня народження, ресторан з великою банкетною залою для численних весіль, ювілеїв, корпоративів. А ось заклад з танцювальним полом для гучних і веселих компаній.

За допомогою цієї рубрики кожен житель, гість міста з легкістю знайде назви, точні адреси та контакти всіх міських ресторанів.

Атмосфера закладу важливий фактор для вибору. Тому перед його відвідуванням обов'язково ознайомтеся з інтер'єром, меню, винною картою, часом приготування страв, їх різноманітністю. В цілому ресторани Яремче та Ворохти приємно здивують як городян, так і туристів цілком демократичними цінами.

Показати
Фільтри