Як доїхати в Яремче та Ворохту?
17:46, 15 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

До Яремче та Ворохти з Києва.

Як доїхати в Яремче та Ворохту?

До Яремче та Ворохти з Києва.

Залізниця - це найпопулярніший спосіб подорожувань. Щорічно напрямки перевезень розширюються. Карпати не стали виключенням, і вже кожне курортне місто має досить зручний вокзал, та сполучення з багатьма містами України. 

Як дістатися до Яремче та Ворохти з Києва залізницею? Є декілька потягів для такого маршруту, але кожен з них може змінювати розклад, тож слідкуйте через спеціалізовані ресурси. Отже найзручнішим, на нашу думку, є потяг 143К (Кременчук)Київ-Ворохта, він вирушає з Києва о 20 годині 21 хв. і прибуває до Яремче на 11:01, а ще за пів години на кінцеву станцію Ворохта. 

Ще одним варіантом поїздки Київ-Яремче-Ворохта може бути потяг Київ-Рахів, що прямує на Закарпаття. Він вирушає з Києва о 15:02 і прибуває до Яремче зі світанком о 4:29. Але саме цей час для декого може бути не зручним.

Як дістатися до Яремче та Ворохти з Києва автомобілем? Основний і найпопулярніший маршрут це траса Київ-Житомир-Рівне-Львів-Ів.Франківськ-Яремче. Це дорога чудової якості. Весь шлях займе близько 10 годин та становитиме 770 км.

Основний маршрут, Станіслав Кужиль

Основний маршрут, Станіслав Кужиль

Але, маючи досвід, я, особливо в денний час, рекомендую скоротити маршрут приблизно на 80 км. А це щонайменше 1 година в дорозі. Для цього слід після с. Ясенів повернути ліворуч у напрямку на Золочів, далі на Унів, Перемишляни, і наприкінці виїхати в Рогатин, а це вже та основна дорога у Карпати. До того ж цей шлях менш завантажений, оскільки на об'їзній дорозі Львова, щоразу потрапляєш у затори. Мало хто знає, але й якість дороги таким маршрутом досить висока.

Скорочений маршрут, Станіслав Кужиль

Скорочений маршрут, Станіслав Кужиль

Що стосується інших маршрутів, точно не слід їхати через Житомир-Гриців-Ямпіль-Збараж в сторону Тернополя. З таких варіантів може бути тільки маршрут Житомир-Вінниця-Хмельницький-Тернопіль-Золочів, а далі за нашим попереднім маршрутом.

Якщо у Вас виникнуть питання щодо вказаних, чи інших маршрутів, пишіть їх у коментарях до цієї статті. Обов'язково отримаєте відповідь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#до яремче з києва #дорога в карпаты из киева #до ворохти з києва #до яремче поїздом #поїзди до яремче та ворохти
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Спецтема
Поїздка у Карпати залізницею, поїздка у Карпати на автомобілі. Всі варіанти маршрутів з різних міст України. Найкращі автомобільні маршрути в Карпати. Дорога до Яремче, дорога на Закарпаття.
live comments feed...