• Головна
  • Зеленський виступив у Верховній Раді
Послання Президента
12:45, 20 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Зеленський виступив у Верховній Раді

Послання Президента

Президент Володимир Зеленський виступив у Верховній Раді.

Це було щорічне послання Президента до Верховної Ради

20 жовтня на початку засідання Верховної Ради, Володимир Зеленський звернувся до депутатів зі щорічним посланням. Він згадав про епідеміологічні, економічні та соціальні проблеми країни, а також торкнувся питань, що стосуються завершення війни на Донбасі. Закликав депутатів до плідної роботи. 

Аудит держави та стратегія економічного розвитку.

Президент повідомив, що урядом було проведено загальнодержавний аудит, та вже скоро очікує на оголошення його результатів. Також уряд впродовж двох тижнів має подати на розгляд стратегію економічного розвитку України до 2030 року. Вона має визначити економічні та інвестиційні пріоритети України.

"Я доручаю уряду врахувати ці та інші важливі напрямки і найголовніше. Країні потрібна повноцінна стратегія розвитку. Не на два, три п'ять років. Досить міряти розвиток України політичними каденціями. Нам потрібне чітке бачення - куди і чому має рухатися наша економіка до 2030 року. Знаю, що така робота велася урядом. Тому разом з результатами аудиту очікуємо на презентації економічних векторів України до 2030 року", - заявив Зеленський.

Робота антикорупційних органів України

Президент визнав незадовільною роботу САП, НАБУ та інших органів, на які покладені функції боротьби з корупцією в держав.

"Є ще один напрямок, який може наповнювати державний бюджет України – це протидія коррупції. У моїй програмі написано - не боротьба з корупцією, а перемога над нею. Та є підозра, що правоохороні органи дочитали речення не до кінця і сприймають як завдання лише першу частину - "не боротьба з корупцією". Мені це набридло... Люди кажуть: весна прийшла, де посадки? Цими словами я починаю кожну нараду з керівниками наших всіх правоохоронних органів. Щоразу я нагадую їм, що створені всі умови, будь ласка. Ми повернули кримінальну відповідальність за незаконне збагачення, є можливість конфіскації незаконних активів, повна незалежність НАБУ і САП, якої не було від 2015 року. Запустили работу Вищого антикорупційного суду, перезавантажили НАЗК. Вони казали: нам заважають тільки телефонне право та відсутність політичної волі. Воля є, телефонного права - немає. Опоненти заявляють, що це не так. Тож кажіть, де ж той телефон? Може хоть так буде результат? Бо зараз законодавчі, оперативні, психологічні умови є. А реального результату поки немає", - висловився президент України.

Після виступу Президента який тривав майже годину, Верховна Рада приступила до роботи та ухвалила постанову про боротьбу з коронавірусом, за яку проголосувало 308 народних депутатів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#послання президента україни #зеленський у раді #послання зеленського
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...