• Головна
  • Коли Буковель отримає біатлонний комплекс?
Біатлон у Буковелі
11:01, 22 грудня 2020 р.

Коли Буковель отримає біатлонний комплекс?

Біатлон у Буковелі
Проект біатлонного комплексу

Проект біатлонного комплексу

Що відомо про біатлонний комплекс у Буковелі?

Проект ухвалено ще у квітні минулого року

Відомо, що у Буковелі планують побудувати сучасний біатлонний комплекс. Його проект Івано-Франківська ОДА схвалила ще у квітні минулого року. Тоді передбачалося, що будівництво триватиме у 3 черги, комплекс буде побудовано більш як на 12 гектарах, а кошторис складатиме 395,5 мільйонів гривень.

Перша черга будівництва та тендери

Підготовку тендерів було покладено на Поляницьку сільську раду яка провела тендер на роботи першої черги будівництва. Переможцем стала компанія "ПБС", з якою погодили виконання робіт на третину кошторису - 148,35 млн. грн. 

За документами роботи мали завершитися до 31 грудня 2019 року, але за кілька днів сторони продовжили терміни виконання ще на рік. За деякими даними компанію "ПБС" поєднують з Олександром Шевченком, колишнім керівником комплексу Буковель, а нині депутатом Івано-Франківської обласної ради.

Нагадаємо, що у травні 2020 року, 70 млн. грн. на будівництво біатлонного комплексу виділив Кабінет Міністрів, а керівництво області визначило, що державне фінансування будівництва не буде зупинятися або скорочуватися.

Стан будівництва сьогодні

Днями, на сайті публічних закупівель ProZorro, стало відомо, що з компанією "ПБС" планується укласти додаткову угоду з корегування робіт першої черги, та розширити бюджет на майже 74 млн. грн. Таким чином загальна сума збільшується на третину та складатиме 222,3 млн. грн.

Разом з тим, завершення першої черги будівництва, що заплановане до 31 грудня 2020 року може бути продовженим черговий раз. Тому на питання "Коли Буковель отримає біатлонний комплекс?" на сьогодні відповісти важко, а за прогнозами сайта Яремче та Ворохтислід розраховувати щонайшвидше на осінь-зиму 2021 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#біатлонний комплекс буковель #коли добудуть біатлонний комплекс в карпатах
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...