• Головна
  • Відновлення видачі допомоги "Пакунок малюка"
Пакунок малюка
10:49, 27 січня 2021 р.

Відновлення видачі допомоги "Пакунок малюка"

Пакунок малюка
Бебі бокси в Україні

Бебі бокси в Україні

Поновлення видачі "пакунків малюка"

50 тисяч комплектів вже направлені в усі області

26 січня, в області України надійшли комплекти для видачі новонародженим. Про це повідомляє Міністерство соціальної політики на сторінці в FaceBook.

"До кінця січня" пакети малюка "будуть доставлені в усі регіони України", - зазначили у відомстві. За словами заступника голови комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенії Кравчук, мова йде про майже 50 тис. "Бебі-боксів".

Так само в Міністерстві уточнили що Донецька і Луганська області отримають такі пакети вперше. А з липня 2021 року біля батьків буде вибір брати комплект або отримати компенсацію в грошовому вигляді.

"У молодих батьків з липня буде вибір - брати бокс або отримати грошову компенсацію. Хоча, за численними відгуками, бебі-бокс - це все ж не тільки істотна економія коштів, але і часу, витраченого на покупки", - додала Кравчук.

Бебі бокс

"Пакет малюка" - це одноразова, натуральна соціальна допомога. Закон про відновлення видачі пакетів був затверджений в жовтні 2020 року. Відповідно до закону комплекти повинні видаватися протягом 30 днів з дня народження, а їх вартість складе не менше 3 прожиткових мінімумів на дітей до 6 років, що сьогодні дорівнює 5 760 гривень. (1920 грн х 3)

Вперше видачу "пакунків малюка" ввели з 1 вересня 2018 року, а вже в липні 2020 вирішили компенсувати видачу в грошовому еквіваленті 5 000 грн. При цьому в Донецькій області рішення про компенсацію взяли на 2 місяці раніше і сума становила лише 3 200 гривень.

Звернемо увагу, що в народі "Пакет малюка" називають "Бебі-бокс", що не зовсім коректно.

Бебі-бокс або бебі-бокс, «вікно життя» - спеціально обладнане місце для анонімного відмови від дитини і передачі його на піклування державним службам і органам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#видача бебі бокс #новини яремче та ворохти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...