![](https://s.3434.com.ua/section/logo/upload/pers/270/logo.png?20240727)
Благодійництво
21:05, 30 червня 2022 р.
Надійне джерело
40 250 грн зібрала для ЗСУ сімейна кондитерська «Файна Фамілія» (ФОТО)
Благодійництво
![40 250 грн зібрала для ЗСУ сімейна кондитерська «Файна Фамілія» (ФОТО) 40 250 грн зібрала для ЗСУ сімейна кондитерська «Файна Фамілія» (ФОТО)](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сімейна кондитерська «Файна Фамілія» зібрала та передала на ЗСУ 40 250 грн.
Вони продають свою випічку на Благодійних концертах, в готелях та особистих замовленнях, а прибуток збирають на армію.
«Файна Фамілія» - це сімейна кондитерська, яка активно почала працювати 24 березня 2022. Троє сестер, які з дитинства обожнюють пекти за маминими рецептами з книжки її молодості.
За словами головного кондитера та за сумісництвом наймолодшої сестри Наталії Пасічної:
«Коли почалась війна ми були розбиті та перечитували новини щохвилини, як і всі тоді, напевно. З старшою сестрою ми організовували навчання з домедичної допомоги, курси з виживання та инше. Головне - ми хотіли бути корисними»
![40 250 грн зібрала для ЗСУ сімейна кондитерська «Файна Фам..., фото-1 40 250 грн зібрала для ЗСУ сімейна кондитерська «Файна Фамілія» (ФОТО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
За повідмовленнями дівчат в їхньому Інстаграмі, перший місяць війни з ними жила сім’я з Таращі, - жінка Наталія з двома дітьми та її сестра. Наталі чоловік залишився в ТрО, в Києві. Саме вона дала дівчатам ідею кондитерського благодійництва:
«Наталя з Таращі жінка із золотими руками. Вона готувала кожний вечір таку смакоту, що ми повірити не могли. І тут одного дня вона дає нам ідею - з випічкою їздити готелями, які переповнені біженцями. Її мотивація була найвищою - амуніція для чоловіка та його побратимів.» - розповідають дівчата.
![40 250 грн зібрала для ЗСУ сімейна кондитерська «Файна Фам..., фото-2 40 250 грн зібрала для ЗСУ сімейна кондитерська «Файна Фамілія» (ФОТО), фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вони почали дзвонити знайомим власникам, адміністраторам, та відповіді не було. Наталі з донечками та сестрою випала можливість переїхати в Німеччину. На наступний день дівчатам віддзвоився готель в Татарові, що чекає на них.
«Спочатку ми хотіли все відмінити, бо як ми будемо без Наталі та її золотих рук? Потім ми усвідомили, що це те в чому ми можемо бути найкорисніші. Бо зефіром та тортами для сім’ї займались вже рік до цього».
![40 250 грн зібрала для ЗСУ сімейна кондитерська «Файна Фам..., фото-3 40 250 грн зібрала для ЗСУ сімейна кондитерська «Файна Фамілія» (ФОТО), фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
З того часу «Файна Фамілія» - 12 разів їздила готелями, 10 разів брала участь у концертах, виставках та сама співорганізовувала події.
Їхній асортимент виріс: макаруни, капкейки, торти на дні народження, гуцульські пляцки та, звичайно, зефір.
«Наша ціль 50 000 грн, і ми як ніколи близько!
Ми дякуємо, кожному хто підтримує нас - замовленням, лайком чи коментарем. Все більше дзвінків ми отримуємо із «а нам Вас порадили», і все більше ми тішимось! Ви неймовірні! Любимо Вас і дякуємо, що можемо працювати для Вас!» - пишуть дівчата у своєму Фейсбуці.
читайте також схожі теми: Яремче отримало побутову техніку для ВПО; Благодійна Барахолка в Яремче
Читайте 3434.com.ua у Facebook, Instagram та телеграмі – новини та цікаві статті Яремчанщини у вашому телефоні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...