• Головна
  • Поміняти шланг на пральній машині
Новини компаній
12:48, 5 вересня 2022 р.

Поміняти шланг на пральній машині

Новини компаній

Заміна шланга на пральній машині - можна лівою рукою. Зазвичай це можна зробити, не відкриваючи задню панель машини. Пральні машини мають наливний шланг і шланг для відведення стічної води. Обидва з часом можуть стати пористими та не герметичними через старіння матеріалу. Тоді настав час замінити зламаний шланг. Якщо під пральною машиною утворилася калюжа, спершу перевірте, чи вода має запах миючого засобу та трохи мила. У цьому випадку дренаж протікає. Якщо вода прозора, без запаху, вона надходить з вхідного отвору.

Поміняти шланг на пральній машині, фото-1

Замініть впускний шланг

Прісна вода в пральну машину подається через наливний шланг. Тому важливо, щоб він працював належним чином. Якщо впускний шланг несправний, існує ризик пошкодження водою. Тому краще перевіряти його регулярно.

Сучасні шланги оснащені «Аквастопом», іноді пишеться «Аква стоп». Хоча ця функція запобігає витіканню води, якщо шланг несправний, його потрібно буде замінити, незважаючи на захист від витоку. Шукаючи запчастину, зверніться до інструкції з експлуатації пральної машини, щоб знайти відповідний впускний шланг. Також враховувати необхідну довжину шланга.

Перш ніж знімати старий шланг, не забудьте перекрити кран подачі води.

Приготуйте відро або миску – залишки води потечуть зі старого шланга.

Тепер візьміть новий впускний шланг і закріпіть шлангові гайки або хомути на з’єднаннях. З'єднання на випускному клапані зазвичай пряме, тоді як з'єднання на машині часто кутове. Аквастоп завжди біля крана.

Поміняти шланг на пральній машині, фото-2

Замініть зливний шланг

Зливний шланг використовується для зливу використаної води. Якщо в цьому шлангу є дефекти або він засмічений, то його також потрібно замінити. Це дещо складніше, ніж впускний шланг, тому що зазвичай потрібно відкривати пральну машину:

Для більшості пральних машин спочатку потрібно відкрутити кілька гвинтів і зняти верхню кришку або задню панель.

Тепер потрібно від'єднати зливний шланг від зливного насоса. Найкраще плоскогубцями послабити металевий хомут і відтягнути шланг від насоса.

Витягніть зливний шланг з машини через задню стінку.

Тепер вставте новий шланг для стічної води. Спочатку надіньте його на насос і знову міцно закріпіть затискачем. Якщо натерти внутрішню частину насадки невеликою кількістю вазеліну, вам буде легко ковзати по насадці.

Протягніть зливний шланг через задню частину пральної машини, а потім встановити кришку пральної машини.

Тепер приєднайте шланг назад до каналізаційної труби, як він був спочатку прикріплений до вас. Шланг для стічної води часто під’єднується до зливу раковини за допомогою бічного з’єднання. Щоб він не зісковзнув, його міцно фіксують хомутом для шланга. Якщо старий був у поганому стані, краще замінити його, тому що щільне прилягання є надзвичайно важливим - зрештою, ви не хочете ризикувати пошкодженням водою.

У деяких випадках зливний шланг просто підвішують гачковим кінцем в раковину, ванну або унітаз. У цих випадках переконайтеся, що шланг не зісковзнув.

Порада: віднесіть блок перемикання программ в ремонт

Якщо на старих машинах зламався механізм перемикання програм, це зазвичай означає повну втрату - принаймні, якщо ви доручили ремонт офіційній службі підтримки клієнтів виробника. Новий вимикач разом із установкою часто просто перевищує поточне значення пральної машини. Але навіть у таких випадках є недороге рішення. Деякі досвідчені майстри-електронники пропонують ремонт механізмів перемикання програм різних моделей пральних машин через інтернет за невеликі гроші.

Ви можете замовити ремонт по посиланню https://wash-service.kh.ua/geografiya/remont-stiralnyh-mashin-v-harkove-na-holodnoj-gore/ .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...