• Головна
  • Як виїхати до Канади українцям? Розповідаємо все про програму CUAET
Канада
11:40, 5 жовтня 2022 р.
Надійне джерело

Як виїхати до Канади українцям? Розповідаємо все про програму CUAET

Канада
Як виїхати до Канади українцям? Розповідаємо все про програму CUAET

Канада: CUAET, правила в'їзду та проживання. Що потрібно знати українцям?

З початку повномаштабного вторгнення росії в Україну, Канада, одна з перших країн світу, яка допомагає українцям, які тікають від війни. Для громадян України в Канаді продовжує діяти спеціальна програма екстреного в'їзду - CUAET, розроблена система фінансової підтримки та надана можливість працевлаштування та доступ до освіти і медицини. Розказуємо, що треба знати для перетину кордону та отримання дозволу на перебування в Канаді. 

Спеціальна програма під назвою «Канадсько-український дозвіл на екстрені поїздки (Canada-Ukraine authorization for emergency travel – CUAET)» дозволяє

  • жити в країні у термін до 3-х років;
  • працювати;
  • отримати доступ до медицини та освіти.
  • отримати разову урядову фінансову допомогу у розмірі 3000 канадських доларів для дорослого та 1500 - для дітей.

В рамках програми видають 2 види віз: безкоштовна гостьова віза або відкритий дозвіл на роботу

Дозвіл на роботу оформляють при отриманні дозволу на в’їзд. Для цього при заповненні заявки необхідно поставити «так» біля питання «Чи бажаєте Ви подати заяву на отримання відкритого дозволу на роботу?». Сам дозвіл можна отримати після прибуття в аеропорту.

 Подавати заяву можуть громадяни України та члени їх сімей: чоловік, дружина, діти. Це стосується і членів сім'ї, які мають громадянство іншої держави. Термін розгляду заяви на CUAET у середньому становить від 14  до 30 днів. Заява подається лише онлайн та є безкоштовною.

Для того, щоб подати заявку на дитину до 18 років необхідно надати дозвіл від матері/батька, які не подорожують з дитиною або документ про повну опіку над дитиною.

Місто Торонто, Канада

Місто Торонто, Канада

 Українці, які прибувають у Канаду за програмою CUAET звільняються від обов’язкової вакцинації проти COVID-19 для в’їзду, однак у разі відсутності сертифіката необхідно буде пройти тестування чи дотриматись карантинних заходів.

Озеро Морейн. Штат Альберта, Канада

Озеро Морейн. Штат Альберта, Канада

На програму CUAET можуть подаватись не лише українці, які проживають за межами Канади, а й ті, хто наразі перебувають в країні.

Станом на середину вересня у рамках програми CUAET заявку на отримання дозволу на в’їзд подали 559 552 українці, візи вже отримали 251 922 людини.

Детальніше про програму CUAET на сайті уряду Канади. 

 Читайте 3434.com.ua у FacebookInstagram та телеграмі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#віза #канада #CUAET #еміграція #біженці
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Поїздка у Карпати залізницею, поїздка у Карпати на автомобілі. Всі варіанти маршрутів з різних міст України. Найкращі автомобільні маршрути в Карпати. Дорога до Яремче, дорога на Закарпаття.
live comments feed...