• Головна
  • Гуманітарна допомога з Європи та львівський хаб: життя Нової пошти після 24 лютого
Новини компаній
17:00, 4 листопада 2022 р.

Гуманітарна допомога з Європи та львівський хаб: життя Нової пошти після 24 лютого

Новини компаній
Гуманітарна допомога з Європи та львівський хаб: життя Нової пошти після 24 лютого, фото-1

З Любліна – до Львова, а звідти – по всій Україні. Гуманітарну допомогу від фонду Help Ukraine Center приймають у львівському хабі Нової пошти. Фонд і компанія – давні та надійні партнери. Співпрацюють у межах гуманітарного напряму Нової пошти. Це – трансформована з початком війни “Гуманітарна пошта України”. Так би мовити реакція компанії на виклики сьогодення.

“Для нас було неймовірно важливо покластися на Нову пошту з її логістичними потужностями. З кінця лютого Нова пошта постійно перевозила наші гуманітарні вантажі по всій країні і цим довела, що її соціальна відповідальність є для неї не менш важливою, ніж бізнес-складова”, – розповідає координаторка Help Ukraine Center Ірина Дерев’янко.

Так, у співпраці із фондом Help Ukraine Center Нова пошта займається логістикою гуманітарних вантажів. Невід’ємною частиною цієї системи є хаб компанії у Львові.

Про це йдеться у сюжеті “24 Каналу”.

Про можливості для благодійних фондів та волонтерських організацій, які надає компанія, розповідає керівник гуманітарного напряму Нової пошти – Андрій Григоров.

Є два варіанти співпраці: на постійній основі та ситуативний.

Перший вид співпраці розраховано на ті фонди та волонтерські об’єднання, що постійно відправляють допомогу. Нова пошта надає таким партнерам бали, якими вони можуть розраховуватися за перевезення при відправці у відділені. Фактично, компанія власним коштом робить доставку, тобто для волонтерів та фондів такі відправлення безкоштовні.

Аби стати постійним партнером Нової пошти, треба заповнити форму на сайті компанії, додати документи про неприбутковість організації та щомісяця подавати звіт щодо витрачених балів.

Другий вид співпраці – ситуативний. Тут замість балів компанія надає одноразовий код, що дає право на перевезення гуманітарного вантажу коштом Нової пошти.


Керівник гуманітарного напряму Нової пошти – Андрій Григоров


Андрій Григоров розповідає: “Значна кількість людей, які запитують про разову допомогу, досить часто стають нашими постійними партнерами. Вони працюють на регулярній основі, отримуючи бали та знижки на перевезення. Це прискорює та спрощує роботу благодійних організацій”.

Поміж тим кількість запитів від благодійних фондів та волонтерських організацій щодо перевезення гуманітарних вантажів не зменшується. Тому згуртована команда Нової пошти щодня працює задля перемоги України. А завдяки гуманітарному напряму роботи компанії допомогу зможуть отримати ще тисячі людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...