• Головна
  • Співпраця з Just Export – ваша можливість швидко знайти партнерів за кордоном та постачати свої товари на міжнародний ринок
Новини компаній
17:59, 4 січня 2023 р.

Співпраця з Just Export – ваша можливість швидко знайти партнерів за кордоном та постачати свої товари на міжнародний ринок

Новини компаній

Фахівці Just Export знають все, що потрібно для появи продукції українських брендів на полицях іноземних магазинів.

Війна створила низку перешкод для ведення бізнесу в Україні, але й відкрила нові можливості для їхнього розвитку. Навіть у такі важкі часи українські підприємці знаходять варіанти, як розвиватися і заробляти більше. Одним із кроків, який допоможе сприяти збільшенню прибутку, є постачання товарів за кордон. Тим, хто не знає, що для цього потрібно, свою допомогу готова надати компанія Just Export. У її фахівців є великий досвід з пошуку закордонних партнерів та налагодження ділових стосунків.

Що пропонує Just Export своїм клієнтам

Компанія, завдяки багаторічному досвіду, ефективно допомагає українським виробникам знаходити майбутніх імпортерів їхньої продукції. Завдяки цьому високу якість товарів з України вже змогли оцінити покупці у багатьох країнах світу. Для представників вітчизняного бізнесу це чудова можливість продовжити свій розвиток навіть під час війни, підвищити популярність свого бренда, заробляти більше і налагодити міцні партнерські стосунки з закордонними фірмами.

Співпраця з Just Export – ваша можливість швидко знайти партнерів за кордоном та постачати свої товари на міжнародний ринок, фото-1

Головна перевага, яку отримують всі клієнти Just Export – це значна економія часу на пошук майбутніх партнерів за кордоном. Фахівці компанії створюють клієнтську базу індивідуально для кожного замовника, згідно з його потребами. В ній містяться лише контакти тих іноземних фірм, які зацікавлені у співпраці з українськими підприємцями та бажають імпортувати їх продукцію. Завдяки великому досвіду роботи, спеціалісти Just Export створюють подібну клієнтську базу впродовж стислого терміну та передають її замовнику.

Ще одна важлива перевага для клієнтів компанії – можливість отримати перелік контактів тих осіб з іноземних фірм, які безпосередньо ухвалюють рішення про імпорт конкретних товарів з України.

Українським підприємцям, які не мають досвіду виведення продукції на європейський ринок, буде цікавий онлайн-курс від Just Export. В ньому є відповіді на найважливіші питання та надається план дій з отримання контактів перших майбутніх іноземних партнерів.

Клієнти Just Export добре відомі в нашій країні

Більшість з тих, хто вже звернувся по допомогу до Just Export (приблизно 4000 підприємців) – це представники малого, середнього та мікробізнесу з Київської, Полтавської, Харківської областей та західних регіонів України. З-поміж відомих клієнтів компанії є «Трускавецька», «Молокія», та деякі інші бренди. Продукція клієнтів компанії продається вже більш ніж у 22 країнах світу.

Бажаєте експортувати за кордон та шукаєте надійного посередника? Звертайтеся за номерами +38 (067) 2514399, +38 (067) 2514391 чи відправляйте листа на електронну адресу [email protected].

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...