• Головна
 • SOCclinic – стоматологія преміум класу у Дніпрі
Новини компаній
16:29, 30 серпня 2023 р.

SOCclinic – стоматологія преміум класу у Дніпрі

Новини компаній

Працюючі в наш час сучасні стоматологічні клініки нині в процесі своєї роботи застосовують надточне обладнання, котре дуже просто та в лічені хвилини допомагає в чіткому визначенні проблеми із зубами та призначені відповідного лікування. Одним із нині дуже популярних методів діагностики, який позитивним чином затвердив себе в сучасній стоматології є саме панорамний знімок щелепи Дніпро https://socclinik.com/services/ct-scan/ або ж як його ще називають ортопантомограма.

SOCclinic – стоматологія преміум класу у Дніпрі, фото-1

Далі ми разом із вами спробуємо детальніше розібратися у тому, якою ж саме є суть панорамного знімку та відповідно коли його застосовують і наскільки часто можна виконувати таку маніпуляцію. Додатково також поговоримо про те, куди саме краще звертатися аби отримати надточне розшифрування та демократичну вартість послуги. Буде цікаво та корисно тому обов'язково знайдіть кілька хвилин вашого часу для знайомства з матеріалом.

Що таке панорамний знімок зубів?

Всім нам сьогодні дуже відомий той факт, що завітавши до стоматолога на прийом пацієнту перш за все перед ним потрібно пройти ретельний огляд порожнини рота. Правда далеко не всім відомо, що під час такого огляду можливо побачити всього лишень якусь половину того, що лікарю-стоматологу обов'язково повинно бути відомо.

Про яку саме зараз другу половину йтиме річ, запитаєте ви? Ну тут усе доволі просто: друга половина якраз за необхідністю полягає у тому аби обстежити кістки з внутрішнім станом зубів та суглобами і корінням. Тобто це все, що приховано яснами і звичайний догляд для діагностики буде в цьому випадку не інформативним. Для того аби заповнити цей так званий недолік інформації сьогодні і потрібен панорамний знімок зубів. Це своєрідний цифровий рентген, на якому нижня з верхньою щелепами зображені в розгорнутому виді.

На цьому діагностичному рентгенівському обстеженні дуже добре видно абсолютно всі зуби зі щелепами. Завдяки цьому можна буде надточно визначити більшу кількість захворювань з відхиленнями, які є у тієї чи іншої людини у щелепно-лицевій області. Для того аби у вас була можливість при першій необхідності проходити такий панорамний знімок, спеціалісти радять обов'язково звернутися в кваліфіковану та професійну стоматологічну клініку. Лише надійна та перевірена стоматологічна клініка Дніпро і є тим закладом, де окрім можливості зробити панорамний знімок щелепи буде ще й гарна можливість полікувати зуби.

Хто саме може призначити пацієнту панорамний знімок?

Панорамний знімок хворих та здорових зубів своїм пацієнтам можуть призначати лише стоматологи терапевти з стоматологами ортопедами та лікарями ортодонтами. Їх також можуть призначати зубні імплантологи та пародонтологи, щелепно-лицеві хірурги та отоларингологи. Всі ці спеціалісти можуть направляти своїх пацієнтів на панорамний знімок, який якомога точніше покаже всю реальну картину. Якщо ви хотіли б мати змогу пройти цю процедуру швидко та максимально точно аби отримати 100% ефективний результат, радимо вам звернути увагу на приватну стоматологічну клініку SOCclinic, чий офіційний інтернет-сайт розташований за адресою – socclinik.com.

Це найкраща у своєму роді дитяча стоматологія Дніпро https://socclinik.com/services/childrens-dentistry/ де додатково ще й займаються лікуванням зубів у дорослих. Це стоматологічна клініка для усієї сім'ї, де у вазі пацієнтів готові запропонувати можливість проходження широкого переліку послуг. Наприклад, тут кожен охочий може без вагань проконсультуватися з професійними спеціалістами та записатися на ряд послуг у напрямках:

 • діагностики;
 • терапії;
 • пародонтології;
 • хірургії;
 • ортопедії;
 • ортодонтії;
 • ну і звісно дитячої стоматології.

На всі без виключення послуги в цій стоматологічній клініці розповсюджуються дуже приємні та демократичні ціни. Вони приємно вразять кожного без виключення пацієнта своєю доступністю. Раптом вам терміновим чином буде потрібна консультація спеціаліста, незалежно від того, яку саме з проблем необхідно буде вирішити, без будь-яких вагань із сумнівами звертайтеся.

Переваги стоматології SOCclinic. Чому саме пацієнти звертаються сюди?

На це є величезна кількість своїх доволі вагомих переваг. І це не лише комфортне місце розташування стоматологічної клініки SOCclinic, а й перш за все наявність дуже світлих та просторих кабінетів задля того аби лікування було ще спокійнішим та набагато приємнішим і проходило без болю та стресу. Додатково в переліку переваг також варто виокремити і такі:

 • індивідуальний підхід до всіх пацієнтів;
 • висока кваліфікація кожного без виключення лікаря та спеціаліста стоматології SOCclinic;
 • використання в роботі на точного обладнання з найкращими інструментами та матеріалами;
 • широкий спектр послуг високої якості;
 • доступні та демократичні ціни на всі без виключення послуги.

І це аж не весь той перелік вагомих плюсів, які для себе можуть відзначити всі без виключення відвідувачі цього закладу. Якщо ви хочете переконатися у доцільності цього вибору, а також перевірити плюси стоматологічної клініки на власному прикладі, без вагань звертайтеся. Для того щоб найближчим часом записатися на прийом, скористайтеся контактною інформацією, яка доступна на офіційному інтернет-сайті SOCclinic. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...