• Головна
  • Чи може мусцимол використовуватись як засіб від тривожності?
Новини компаній
16:47, 8 червня

Чи може мусцимол використовуватись як засіб від тривожності?

Новини компаній

Відвідавши аптеку, ви помітите, що на її полицях стоять упаковки не з таблетками від голови чи нежиті, а заспокійливі препарати. Їхня різноманітність велика, тому що попит підвищується з кожним днем. Все більше людей перебувають у пошуку таблеток, які допоможуть впоратися з тривожністю та подолати стрес. На жаль, ця проблема актуальна не лише для людей середнього віку, а й для юного. Сучасний ритм життя настільки активний, що не залишається часу піклуватися про себе.

Інноваційним рішенням буде препарат MuscimolOne, який виготовляється з мусцимолу. Представлена речовина видобувається з мухомору і є безпечною для вживання. Науково доведена ефективність та багаторазові дослідження – те, що гарантує результат від прийому.

Чим обґрунтована ефективність мусцимолу?

Ні для кого не секрет, що в людини є безліч гормонів, кожен з яких відповідає за певні процеси, і підтримка емоційного стану не стала винятком. Будь-які препарати, що приймаються як заспокійливі, проникають у кров, що доставляє їх по всьому тілу. Проте, у мозок проникає далеко не кожен компонент, що має ключове значення. Мусцимол – одна з небагатьох речовин, яка здатна проникати в мозок та впливати на ГАМК. Саме ця кислота винуватець появи тривоги, наприклад, коли її недостатньо.

За властивостями, мусцимол – «близнюк» природної ГАМК, і проникаючи в організм, він активує її вироблення. Психоактивна речовина має швидкий вплив, який проявляється після прийому першої таблетки. Поступово вона накопичується в нейронних зв'язках і впливає на дофамін. Тривога починає знижуватися, а бадьорості та енергії вистачає, щоб позбутися втоми. MuscimolOne має безпечне дозування, яке не викликає негативних симптомів.

Яким буде результат?

Людина з тривожністю хоче позбутися її назавжди, і не відчувати більше цього почуття. При прийомі антидепресантів ефект з'являється тимчасово, оскільки після відміни негативні прояви повертаються. Це пов'язано з тим, що таблетки тимчасово блокують роботу нервової системи, і людина стає загальмованою. Її емоційне тло настільки спокійне, що вона ні на що не реагує. Нормально жити у такому стані складно.

Але, мусцимол має м'який вплив, і що більше його накопичується, то швидше йде тривога. Робота нервової системи починає нормалізуватися, людина по-іншому сприймає те, що відбувається, і отримує задоволення від спілкування. В результаті психологічне сприйняття змінюється, і після прийому курсу симптоми не повертаються. Наукові дослідження довели, що мусцимол має довгостроковий вплив, якого можна досягти після одного курсу.

Чому виникає тривога?

Багато людей схильні до її появи незалежно від віку або соціального статусу. Психологи стверджують, що частіше вона з'являється у відповідальних людей, які намагаються все контролювати. Брати багато відповідальності не рекомендується, оскільки психіка не встигає відпочивати. Незалежно від причин виникнення тривоги, потрібно зайнятися її лікуванням.

MuscimolOne – сучасний препарат, розроблений за унікальною формулою. Він не містить шкідливих речовин і має оптимальне дозування. Прийом рекомендований дорослим людям, які не мають хронічних захворювань. Купити його можна без рецепта і пройти курс, що становить два тижні. Антидепресанти все більше втрачають увагу, оскільки люди розуміють, наскільки вони небезпечні. Природні препарати – пріоритетне рішення, що дозволяє нормалізувати роботу нервової системи. Рекомендована консультація лікаря перед початком лікування. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...