• Головна
  • Національний банк з 5 жовтня повертає заборону на перекази
Грошові перекази
12:10, 3 жовтня 2022 р.

Національний банк з 5 жовтня повертає заборону на перекази

Грошові перекази
Національний банк з 5 жовтня повертає заборону на перекази

Національний банк з 5 жовтня повертає заборону на Р2Р-перекази за гривневими платіжними картками українських банків на картки іноземних банків, йдеться у повідомленні НБУ.

Нагадаємо, що з 21 липня НБУ встановив щомісячний ліміт на розрахунки за кордоном із використанням гривневих платіжних карток у розмірі 100 000 грн (в еквіваленті) з усіх рахунків клієнта в банку, відкритих у національній валюті. Також було змінено ліміт на зняття готівкової валюти з гривневих платіжних карток за кордоном – зі щомісячного на щотижневий: 12 500 грн (в еквіваленті) на сім календарних днів.

Також було зменшено щомісячний ліміт на P2P-перекази громадян за кордон із гривневих платіжних карток українських банків зі 100 000 грн (в еквіваленті) до 30 000 грн (в еквіваленті).

З 5 жовтня повертається заборона переказів на Р2Р-перекази за гривневими платіжними картками українських банків на картки іноземних банків.

Але є виключення. Українці й надалі матимуть змогу переказувати кошти за кордон для оплати навчання (на рахунки навчальних закладів), лікування, транспортування хворих, витрат, пов’язаних зі смертю, а також для сплати аліментів.

Також із 1 жовтня можна переказувати кошти за кордон для оплати навчання на рахунок юридичної особи-нерезидента, яка відповідно до наданих навчальним закладом повноважень здійснює приймання коштів.

Громадяни можуть переказувати кошти між гривневими платіжними картками українських банків, незалежно від країни фактичного перебування клієнта.

Дозвіл на Р2Р-перекази з валютних платіжних карток українських банків на картки іноземних банків у межах щомісячного ліміту в розмірі 100 000 грн (в еквіваленті), який є спільним для цих операцій та для операцій, що належать до quasi cash зберігається.

В НБУ пояснили, що такі заходи вжито для мінімізації витрачання міжнародних резервів на непріоритетні у воєнний час напрями.

Читайте 3434.com.ua у FacebookInstagram та телеграмі

Один з американських мільярдерів побував на Рівненщині: фото

Приватбанк і Монобанк дозволили грошові перекази в доларах, але не всім

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Я воюю за моє місто
0,0%
Я волонтер(ка), допомагаю військовим і цивільним
0,0%
Я постійно пересилаю гроші на ЗСУ
33,3%
Я працюю медиком, і лікую поранених
0,0%
Я воюю на інформаційному "фронті"
33,3%
Я виїхав (ла) закордон і допомагаю звідти
33,3%
#валютні перекази #долар #євро #приватбанк #монобанк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...