![](https://s.3434.com.ua/section/logo/upload/pers/270/logo.png?20240727)
Допомога і розвиток
15:37, 22 листопада 2022 р.
Надійне джерело
Ворохтянська громада отримала пожежне авто з Польщі
Допомога і розвиток
![Ворохтянська громада отримала пожежне авто з Польщі Ворохтянська громада отримала пожежне авто з Польщі](/dist-assets/images/cap.jpg)
Пожежне авто з Польщі для Ворохтянської громади
Співпраця та розвиток місцевих громад
Нещодавно, відбулася робоча поїздка представників Ворохтянської громади до міста-гміни Госціно (Польща). Наша делегація отримала запрошення від поляків, щодо участі у відкритті муніципального рятувального центру в Госціні та отримання пожежного автомобіля для потреб нашої громади.
![Ворохтянська громада отримала пожежне авто з Польщі, фото-1 Ворохтянська громада отримала пожежне авто з Польщі, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Очолив ворохтянську делегацію селищний голова Олег Дзем'юк. Сусідню країну також відвідали: секретар селищної ради Ярослав Білоус, фахівець зі зв’язків з громадськістю Інна Риженко, завідувач сектору цивільного захисту Bолодимир Петрованчук, начальник відділу туризму, зовнішніх зв’язків та інвестицій Віталій Кермощук, начальник Ворохтянського селищного комунального підприємства Володимир Никорак, директор ФОК «Олімп» Іван Білоус і член виконкому Віктор Попадюк.
![Ворохтянська громада отримала пожежне авто з Польщі, фото-2 Ворохтянська громада отримала пожежне авто з Польщі, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
На урочистостях з нагоди відкриття Центру безпеки мер міста Marian Sieradzki вручив Ворохтяському селищному голові Олегу Дзем’юку ключі від пожежної машини, яка раніше належала добровільній пожежній команді «Ochotnicza Straż Pożarna w Gościnie» (на сьогодні авто вже прибуло до громади та перебуватиме у пожежній частині Ворохти).
Також під час відвідин, інспектор пожежної охорони та громадської безпеки гміни Miroslaw Zalewski провів екскурсійний огляд роботи польських рятувальників у центрі повіту Колобжег. Окрім того, наша делегація мала можливість відвідати комунальні заклади гміни та ознайомитися з роботою місцевої школи, комунальної служби і спортивного клуб «Олімп» в Госціно.
![Ворохтянська громада отримала пожежне авто з Польщі, фото-3 Ворохтянська громада отримала пожежне авто з Польщі, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Ворохтянська рада висловлює щиру подяку польській стороні не тільки за подароване авто, а й за гостинний прийом, допомогу і щиру підтримку у не простий для нашораїни час.
«Також дякуємо начальнику головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області Володимиру Чернецькому та керівнику ДСНС у Надвірнянському районі Віталію Федорчуку за можливість отримання пожежного автомобіля від польських партнерів. Окрема подяка генералу Польської пожежної служби Мареку Ковальському за допомогу в документуванні переїзду через кордон і поглиблення співпраці між нашими країнами.» - прес-служба селища
Фото та джерело - Ворохтянська селищна рада
Читайте також:
«Наш обов’язок приймати Вас, як братів та сестер» - благодійний обід в Яремче
Yaremche Artschool - об’єднання викладачів хореографів
«Не дати би сему перевестисі і пропасти» - інтервʼю з ватагом Богданом Черленюком
Читайте 3434.com.ua у Facebook, Instagram та телеграм
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...