Відключення гарячої води у вашому будинку є найчастішим явищем? Це може відбуватися через ремонти, профілактику та аварію в системі водопостачання. Часто це викликає безліч труднощів й власне приносить дискомфорт вам та всім членам вашої родини? Щоб такого більше не відбувалося, саме час замислитися над тим, щоб купити бойлер надійний, якісний та доступний за ціною.

Сьогодні хотіли б запропонувати вам познайомитися з водонагрівним баком Atlantic Vertigo, який гарантовано вірою та правдою прослужить набагато довше, ніж звичайний пристрій будь-якого іншого виробника й при цьому без ремонту.

Чому саме Atlantic Vertigo? Відмінні риси, характерні бойлерам

Дані бойлери забезпечуватимуть приватний будинок або квартиру гарячою водою в необхідному режимі. Що важливо, з цим агрегатом можна ефективно економити на вартості комунальних послуг. Усередині бойлера є надійно захищений від дії води ТЕН, який у процесі нагрівання залишається сухим. Серед переліку відмінних рис бойлерів даної компанії, фахівці та задоволені споживачі виділяють наступні:

  • у пристроях вода після нагрівання протягом тривалого часу залишається гарячою (цього вдається досягти завдяки використанню такого ізольованого матеріалу як пінополіуретан);
  • можливість вибору режиму роботи на особистий розсуд;
  • можливість вибрати температуру нагріву від 50 до 70;
  • вода може нагрітися до потрібної людині температури лише за 30 хвилин;
  • спеціально для запобігання процесу охолодження води нижче семи градусів у бойлері є зручний режим «Антизамерзання».

Крім того, спеціально для запам'ятовування уподобань користувача в бойлері передбачено розумний режим. Бойлери також оснащені клапаном запобігання та спеціальною електричною муфтою. Процес установки є максимально простим. Коштом стильного зовнішнього вигляду пристрою ним можна гармонійно доповнювати будь-які приміщення. До речі, при необхідності установка може бути проведена горизонтально/вертикально.

А ще тут максимально зрозумілий та дуже простий інтерфейс зі зносостійкими надійними матеріалами, які роблять роботу нагрівального бака тривалішою та такою, що не потребує ремонту.

Оригінальні бойлери Atlantic Vertigo замовте спеціалістам компанії Atlantic.co.ua

Якраз знаходитесь у пошуку бойлера, де буде передбачено функцію зменшеного споживання електричної енергії? Чи може хотіли б замовити бойлер з герметичним баком, який просто встановлюється й при цьому в короткий термін нагріває воду? Оригінальні бойлери Atlantic Vertigo, виконані в стильних дизайнах, що впишуться абсолютно в будь-які інтер'єри, можна замовити спеціалістам онлайн магазину Atlantic.co.ua.

В онлайн асортименті компанії уваги покупців будуть раді запропонувати безліч варіацій асортиментного ряду. Всі бойлери оригінальні, високоякісні, стильні та виготовлені з максимально міцних та надійних матеріалів. Найдоступніші ціни, широкий асортиментний вибір, безкоштовні консультації, відповіді на запитання, професійна допомога у виборі, швидка доставка по Україні. Все це в Atlantic.co.ua пропонують кожному своєму клієнту.