Якщо бажаєте вберегти себе та близьких від захворювання грипу, тоді вакцинація від грипу 2022 - 2023, являється правильним рішенням.

Що узагалі собою представляє грип? Йдеться про вірусне захворювання, яке являється високозаразним та здатне призвести до тяжкого ускладнення, навіть до смертельного ризику. Дані ВООЗ показують, що кожного року на грип хворіють величезна кількість людей в усіх країнах світу, частина цих хворих тяжко реагують на симптоми.

Головною небезпекою хвороби являється постійна здатність до мутації. Симптоми залишаються схожими, але завжди є ризик ускладнень для здоров’я людини, які здатні призвести до смерті. То ж, для тих, хто прагне вберегтися, потрібно зробити все необхідне для цього та запобігти можливим ускладненням.

Які саме ускладнення здатен спровокувати грип?

Самими поширеними ускладненнями можна назвати:

  • Захворювання пневмонією. Коли йде серйозне ускладнення грипу. Це може стати наслідком або ж окремою інфекцією грипу або ж спільною;
  • Коли стається міокардит, тобто запалення серця чи головного мозку. Це дуже серйозні наслідки;
  • Коли йде загострення хронічних захворювань або полігранної недостатності.

Як вже було сказане вище, найскладніші наслідки приводять до летального результату.

Можливі протипоказання щодо вакцинації грипу

Якщо цікавить вакцинація проти грипу, наша приватна клініка Medialt зробить все необхідне для цього. Пацієнти можуть довіритися висококваліфікованим спеціалістам, що знають свою справу. Важливо ще знати щодо протипоказань, тобто коли від вакцини краще відмовитися:

  • Коли в анамнезі мається важка алергічна реакція на попередню процедуру вакцини;
  • Наявність гострої вакцини на той момент, коли вводилася вакцина.

Процедура вакцинації у нашій клініці проводиться після запису. Сама ж процедура потребує 15 хвилин, не більше. Лікар має виконати огляд пацієнта, щоб упевнитися у відсутності протипоказань щодо щеплення.

Звісно можуть бути побічні реакції. Вони полягають у наявності почервоніння, головного болю чи підвищеної втоми. Лікарі підкажуть пацієнтам яким чином можна полегшити подібну реакцію, яка пройде досить швидко.

Наш медичний центр створювався для того, щоб мати змогу допомагати людям турбуватися про самопочуття. Для цього не доведеться платити занадто дорого, оскільки ціни доступні майже для кожного у тому числі й вакцинація.