Практично кожен власник смартфона хоч раз опинявся в ситуації, коли акумулятор пристрою починав розряджатися саме тоді, коли телефон був найпотрібнішим. В такому випадку виникає необхідність термінової підзарядки свого гаджета і, звісно, часу на це у власників завжди обмаль. У наступних рядках ми розповімо, як скоротити час заряджання телефону до мінімуму, щоб пристрій можна було використовувати повторно якнайшвидше.

Як прискорити заряджання смартфона?

Щоб прискорити заряджання телефону, виконайте такі дії:

  1. Вимкніть смартфон - коли телефон вимкнено, він не споживає жодної електроенергії, тому вся потужність може витікати лише в акумулятор.
  2. Увімкніть режим "У літаку" - Режим "У літаку" автоматично вимикає функцію пошуку сигналу, що знову ж таки підвищує ефективність зарядки.
  3. Вийдіть із соціальних мереж - якщо ви не хочете відмовлятися від усіх функцій свого телефону, хоча б вийдіть із соціальних мереж, які споживають багато енергії.
  4. Використовуйте зарядний пристрій (блок зарядки) замість порту USB — зарядний пристрій завжди заряджає телефон швидше, ніж USB-кабель, підключений до комп'ютера.
  5. Помістіть телефон у прохолодне місце, оскільки високі температури можуть вплинути на продуктивність та термін служби батареї.
  6. Не використовуйте телефон під час заряджання.

Ну і звісно на термін автономної роботи вашого смартфона залежить від ємності акумулятора. З часом будь-яка батарея втрачає свою початкову ємність та починає погано тримати заряд. В такому випадку слід звертатись у сервісний центр - https://icoola.ua/ де кваліфіковані спеціалісти швидко замінять батарею телефону на нову.

Якщо ви будете дотримуватися цих простих порад, ваш телефон не тільки заряджатиметься швидше, але й прослужить довше. Пам'ятайте, що ви можете легко уникнути ситуацій, коли вам доведеться відмовитися від смартфона через розряджений акумулятор. Все, що вам потрібно зробити, це придбати Power Bank і у вас завжди буде під рукою джерело електроенергії.