уно реверс огляд гри

Натхнені грою «Уно» та прагнете відчутних доповнень до існуючого ігрового процесу? Скористайтеся нагодою зіграти у подвійну «Уно». Крім стандартних «бонусів», тут запроваджено аспект несподіванки, здатний докорінно змінити карти на руках та перебіг гри загалом. Вражені? Читайте огляд настільної гри та змінюйте карти на «Уно реверс< /a>».

Правила гри

Комплектація ігрового набору залишилася незмінною: крім великого набору карт, в упаковці ви нічого не знайдете. А замість звичної сорочки на звороті кожної з карток ви виявите картинки з різними символами. Гра починається з того, що учасникам лунають карти в кількості 7 штук на людину темною стороною вгору. Після колод також лягає темною стороною вгору, а поруч кладеться відкрита карта білою стороною вгору.

Згідно з правилами гри, змагання починається з розігрування білої сторони карт. Ви по черзі накриваєте настільну картку карткою з тією ж цифрою або того ж кольору, що є у вас на руках. Завдання - "скинути" всі карти і не забути закричати "УНО!", Коли в наявності залишиться остання картка. Вам будуть перешкоджати різні картки дії, які змушуватимуть брати додаткові карти, пропускати хід, загадувати карти супернику тощо. Утім можуть бути і бонуси у вигляді додатково «скинутої» картки тощо.

Особливості ігрового набору

Ключова особливість "Уно реверс" -карта Flip. Якщо власник побажає не просто відігратися нею, а ввести в дію, то картки розвертаються зворотним боком скрізь - на руках кожного з учасників, у колоді, звідки беруть картки та в стопці, куди кладуть карти. Незважаючи на глибокий реверс, темна сторона карток додатково ускладнена. Тут ймовірність виграти менше, оскільки кількість штрафних санкцій більша, а їх зміст – суворіший.

Раундів може бути декілька. Їхню кількість можна обмежити не просто словами, а окулярами, які заробить той, хто першим скинув карти. Порахуйте всі картки, що є на руках учасників, що залишилися, і нарахуйте очки переможцю. За підсумками кількох раундів переможе той, хто набрав більше очок або гра закінчується, коли один із учасників набрав, скажімо, 500 очок – вибір за вами.

У чому відмінність від схожих ігор

В якості альтернативи «Uno Flip» можна розглядати класичну «Уно». Але після реверсивної гри, звичайний варіант вам швидко набридне, особливо якщо в компанії набереться з десяток людей. Адже там на звороті сорочка і перевертати просто нічого. Не будуть особливу цінність і мультяшні «Uno. Planes».

Кому варто купити гру «Уно реверс»

Від двох до десяти осіб віком від 7 років – ось і всі обмеження з боку розробників змагання. Можливістю купити гру варто скористатися тим, хто хоче весело провести час у сімейному колі або у компанії знайомих людей. Ну а дітям цікаво потренуватиме уважність і вдосталь насміятися в компанії близьких друзів.