Одним з найулюбленіших та найпоширеніших видів пристроїв для випарювання, давно став вапорайзер. Проте, досить багато користувачів досі про нього не знають. Новачки ж, яким хочеться спробувати цей варіант, не знають з чого саме почати, і який пристрій придбати.

Саме з цієї причини, американська компанія DynaVap потурбувалася про створення нового девайсу, під назвою The «B». Придбати його можна за посиланням – https://bongs.in.ua/uk/all-goods/vaporajzer-dynavap-b/, в інтернет-магазині. Вапорайзер досить бюджетний, проте довговічний і зручний у користуванні. Завдяки спеціальній конструкції, нагрів відбувається швидше, а пара вдихається легше.

The B – особливості пристрою та характеристики

Для створення The B, був використаний простий, та легкий в догляді, харчовий силікон, завдяки якому конструкція не нагрівається. Спеціальна форма не дає вапорайзеру скочуватися зі столу, а гарячому наконечнику торкатися поверхні. Також, варто виділити й інші переваги девайсу:

  • пальник дає можливість контролювати температуру – для цього потрібно направити його на кришку, та почекати кілька секунд; коли полум’я достатньо прогріє елемент, той клацне, і клацне ще раз, коли охолоне;
  • достатньо всього невеликої кількості суміші, адже чаша в пристрої невелика; під час нагрівання верхньої частини ковпачка, пара стає легкою і смачною, якщо ж нагріти нижню, то пара буде більш густою та щільною;
  • перший раз, пальник нагріється менше ніж за півхвилини, і буде робити це швидше всі наступні; можна регулювати потік повітря;
  • можна використовувати з 10-міліметровими скляними стиками водних бонгів;
  • у парника немає батареї, тож не потрібно турбуватися про те, що вона може розрядитися, або вийде з ладу;
  • суміш у нагрівальній камері захищена від контакту з нагрівальним елементом – це не тільки запобігає горінню, але й забезпечує можливість найбільш оптимального використання сумішей.

Пристрій The B завдовжки всього 9 сантиметрів, тож його можна брати з собою будь-де. Комплект доповнюється пластиковим футляром зеленого кольору. Девайс сумісний практично з будь-якою деталлю від DynaVap. Винятком є Dynacoil, призначенням якого є випарювання концентрованих речовин.

До складу пристрою входить п’ять елементів – кришка з нержавійки, наконечник, конденсор і CCD, та корпус із силікону. Компанія відповідально і з думкою про клієнтів підійшла до проектування та випуску виробу. Тож, користувачам можна не переживати про його надійність та безпечність.

DynaVap – чому варто вибрати цю компанію

Вапорайзери, від американської компанії DynaVap, давно зарекомендували себе як високоякісні та дуже зручні. Це один із найпопулярніших брендів на світовому ринку, який займається виготовленням пристроїв для випарювання сухих сумішей. Виробник постійно вдосконалює свою продукцію, та підбирає найякісніші матеріали. Щоб користуватися більшістю пристроїв, варто придбати бутанову запальничку.