Вейпінг став трендом для сучасної української молоді (і не лише) ще кілька років тому. Через роки інтерес до нього не згас і навіть навпаки лише продовжує зростати. Багато усвідомлених людей кидають шкідливі сигарети і легко переходять на приємніше та безпечніше заняття - паріння.

Що саме парують вейпери? Який склад?

В електронну сигарету заправляють спеціальну рідину, яка має приємний смак та аромат. Склад у всіх жижек приблизно однаковий, їх розрізняє дозування та пропорції компонентів. Жидкость salt складається з чотирьох компонентів: пропіленгліколю, рослинного гліцерину, ароматизаторів і нікотину. Кожен із них був досконало вивчений, жодної шкоди для здоров'я ці компоненти не зазнають. Більше того, майже усі вони використовуються в харчовій промисловості. Кожен компонент за щось відповідає – за смак, аромат, пароутворення, консистенцію, міцність. Тому кожен є важливою складовою заправки.

На чому потрібно парити сольові рідини?

Не в кожну електронну сигарету можна заправити сольову рідину. Для кожного типу рідин призначений свій пристрій для максимального комфорту та зручності вейпера. Для сольових жижок підходять малопотужні види електронних сигарет з невеликим резервуаром для жижки та сигаретною тягою. Такі пристрої називаються pod-системами, вони бувають різних форм і розмірів, але найчастіше своїм зовнішнім виглядом нагадують флешку чи фломастер. Це досить компактні, легкі та зручні девайси, які не вимагають знань та досвіду у використанні, користуватися ними максимально просто та приємно. Чи можна у под заливати звичайну жижу? Так, але сенсу в цьому немає, потрібного ефекту вона не дасть.

Найкращі рідини для pod-систем 2022

Ми взяли для прикладу рідини на сайті одного з найпопулярніших вейпшопів в Україні – Vaper`s Lab і дійшли висновку, що в тренді все ще класичні жижки, з акцентом на фруктові, ягідні, тютюнові або якісь солодкі смаки. Так яі вони – лучшие жижи для POD-систем. Подобаються вейперам і мікси (поєднання багатьох смаків в одній рідині). Якщо бути точніше, то лінійки Big Boy, Quick Joy, Geek Out, Xvape Tobacco та Hysteria зовсім не виходять із моди. З року в рік вейпери віддають перевагу найсмачнішим перевіреним жижкам, яких поєднує найвища якість, яскравий дизайн, приємний яскравий смак і довготривалий аромат. Вибрати рідини на свій смак ви можете тут.

На сайті інтернет-магазину Vaper`s Lab ви можете придбати не лише рідини, а й електронні сигарети для них. Все для зручного та максимально смачного паріння!