Кожен спосіб укладання плитки перед будинком задає свій ритм і пропагує свій дизайн прибудинкової території. Презентабельність будинку та його зовнішнє оздоблення є визначальним для того, щоб сформувати враження про власника приватної оселі чи офісного приміщення. Тому від того, який обирають стиль укладання плитки від магазину Завод Бруківки, залежить і те, як сприйматимуть господарів. І які почуття будуть складатись ще перед тим як відчинити двері. Розглянемо найпопулярніші способи укладання плитки, що допоможуть раціонально використати час, гроші та створити привабливий дизайн.

 

Діагональний варіант

 

Це один із найпростіших і найпоширеніших варіантів. Використовують тут зазвичай плитку квадратної форми і кладуть її по діагоналях. Ззовні це виглядає як великий і заповнений рельєфом простір. Єдиний мінус такого способу – потребуватиметься чимало зрізаних площин плитки, тому витрата плитки для такої укладки трохи вища, ніж у вигляді цегляної кладки чи лінійним способом. Це потребуватиме придбання плюс 15-20% плитки до звичайного обсягу. Але все залежить від майстерності тих, хто кластиме плитку та буде потреба у додатковій консультації з виконавцями.

 

Блок-ялинка і подвійна блок-ялинка

 

Суть способу укладання «блок-ялинкою» проста – довгасті, прямокутні плитки кладуться під кутом 90 градусів один до одного, але загальний кут кладки складає 45 градусів. Якщо уявити, як це виглядатиме графічно, то можна просто намалювати декілька букв «Г», складених одна в одну.

Цікава і популярна варіація згаданого способу укладання «блок-ялинка» є і з трохи ускладненою версією – подвійна блок-ялинка. Вона складається одразу із декількох приставлених одна до одної плитки. Такий мозаїчний варіант дуже привабливо виглядає та створює враження виконання плитки під паркет. Схожі варіації кладки мають привабливий вигляд і ідеально пасують для яскравого фасаду будинку. Вони привертають увагу до тротуарної плитки мікс-кольору чи вишуканого основного кольору.

 

Модульний варіант

 

Для такого стилю укладення плитки, необхідна різна розмірність плитки. Зазвичай виробники пропонують готові набори плитки для такого способу укладання. В іншому випадку потрібно підібрати різнорозмірну, гармонійну за кольором та фактурою, плитку. Тоді можна скласти справжній модульний варіант укладення. Всі плитки укладаються в один модуль, що ритмічно повторюється на всю площину. Ця версія укладення плитки цікава тим, що створює цікавий візерунок і не має простої повторюваності. Тому площина укладена плиткою є окремим і неповторним елементом оздоблення прибудинкової території.