Ваша оселя заслуговує на найкраще, без компромісів. Саме за такими умовами створюються польські меблі від виробника Taranko. Вони особливі, тому інтер’єри за їх участю оживають та дихають натхненням. Так, у вітальні вони розширюють атмосферу затишку, підкреслюють смак та характер власників. Спальня з Таранко стає островом гармонії; кабінет з такими меблями перетворюється на шикарний робочий простір.

Ознайомитися з асортиментом виробника, актуальними колекціями та їх комплектуючими можна завітавши до офіційного представника в Україні за адресою: м. Луцьк, вул. Єршова 11 (ТЦ Глобус, 3 поверх). А також на сайті https://mebletaranko.ua/ua/ Наші клієнти отримують найкращі ціни та сервіс.

 

5 фактів про Таранко

Познайомимося з головними особливостями компанії та продукції, щоб краще сформувати уявлення.

1.      Історія компанії розпочалася близько 20-ти років потому у європейській державі Польщі. Саме тут з невеличкого родинного бізнесу та скромного виробництва виріс топовий гігант мебельного ринку. Успіх компанії обумовлений трьома основними факторами: правильна політика керівництва, пріоритет на якість, і головне – велика любов до дерева та майстерності.

2.      У своєму виробництві компанія спрямована на кінцевих споживачів. Саме це дає орієнтир на якість у всіх напрямах: деревина, фурнітура, лаки та фарби, тканина та ін. Це дозволяє кожному власнику меблів Таранко відчувати себе переможцями.

3.      Постійний розвиток надає змогу компанії утримувати лідируючи позиції у галузі. Бренд постійно приймає участь у міжнародних виставках, займаючи топові місця та нагороди. До речі, ці меблі постачаються наразі вже більш ніж у 30 країн по всьому світові.

4.      Польські меблі та їх колекції відрізняються різноманітністю стилів. Тут є традиційна класика, її сучасна версія, актуальні стилі лофт, мінімалізм, скандинавський та ін. Кожен знайде свій.

5.      Співвідношення ціна-якість у бренда завжди в балансі. Саме тому колекції Таранко є по всьому світу.

Сучасна класика – колекція TORINO

Прикладом чудового смаку є колекція TORINO. Перш за все вона відображає сучасну класику та виглядає по-особливому святково.

Основний колір колекції «bialy torino» (белый торино)  чудово поєднується з темним «dab torino» (дуб торино). Дизайнери зробили білосніжними фасади та основні елементи меблів, доповнивши темним кольором лише цоколі, ніжки та ручки.

Колекція TORINO заворожує своєю легкістю та граціозністю. Розкішні глянцеві фасади, доповнені горизонтальними поглибленими лініями, витончені різні ніжки…. Нова TORINO завойовує серця.

Меблі чудово підходять як для вітальні, так і для їдальні. Вони ідеально впишуться у просторий світлий інтер’єр як будинка, так і квартири. За бажанням ви можете підібрати ті модулі, що підходять саме вам: вітрини, комоди, тумби, буфети, столи та стільці. Різні розміри та рішення дозволяють реалізувати унікальний проект у своєму просторі.

Польські меблі у виконанні  Taranko, а саме колекція TORINO, у 2015 році на виставці у м.Познань (Польща) здобули золоту медаль. Ця колекція бренда дуже подобається споживачам та є бестселером.