Бетонування підлоги, заливання форми фундаменту чи облаштування бетонних доріжок. Всі ці роботи виконують завдяки використанню бетонної суміші. Вона має складатись в своїй основі з цементу. В залежності від марки цементу, можна досягти різних результатів. Використання бетонних сумішей дозволяє мати певний конкретний результат – міцність, витривалість, створення фундаменту, монолітного перекриття. 

Компанія ЗЗБК «Еталон» пропонує високоякісний бетон в Хусті для будівництва в приватному секторі та комерційному сегменті. А також для виконання декоративних опцій під час облаштування прибудинкової території.

Компанія «Еталон» пропонує в місті Хуст бетон на всі вимоги і смаки будівельників приватного та професійного рівня.

Спробуємо дати загальні рекомендації щодо підбору конкретного різновиду марки цементу, від чого залежить і марка бетону, яка застосовується на будівництві. Загальне правило таке - чим вищий сорт цементу – тим дорожчий є бетон. Однак це не завжди означає, що найдорожчий бетон буде доцільно застосовувати саме зараз і саме для цього.

М100: для майбутнього фундаменту та доріжок

Бетон виготовлений із марки цементу М100 є фактично стартовим показником у масовому застосуванні бетонних сумішей. Він використовується для нескладних і не дуже відповідальних робіт. Водночас він виконує свою функцію у певних межах і матиме необхідні експлуатаційні характеристики у таких випадках:

  • для облаштування не несучих конструкцій та фундаментів для малих форм;

  • облаштування попереднього, закріплюючого шару на піску для заливання основної маси бетону для фундаменту будинку чи великої конструкції;

  • облаштування місця для надійної установки та експлуатації бордюрів, відмосток та інших елементів.

Найширше застосування цей бетон отримав в укладенні поверхні садових доріжок. Вартість такого бетону який може запропонувати компанія Еталон мала, але бетон цілком спроможний виконати перелічені вище функції.

М150-М200: поширені для приватного будівництва

Для спорудження фундаментів стрічкового та інших варіантів укладення, використовують бетон із маркою М150 або М200. М150 має підвищений рівень міцності, однак для відповідальних робіт краще застосовувати цемент М200. 150 марка більше підходить для малих архітектурних форм – конструкції невеликих альтанок чи фундамент парканів.

На противагу цьому, М200 вже можна використовувати для стрічкового фундаменту чи для заливання у стовпчиковий фундамент. Також цю марку використовують під час облаштування плитного фундаменту – великої плити із бетону, що вкладається зверху на поверхню землі без підвального приміщення. Це – оптимальне рішення за ціною для надійності конструкцій, що є відповідальними за міцність.