Пиво багатьма сприймається як охолоджувальний алкогольний напій, що допомагає позбутися спеки. Забезпечити ідеальні умови зберігання цього напою. Підтримувати прохолодну температуру допоможе охолоджувач для пива. Але важливо вибрати надійний пристрій, інакше продукт може нагрітися, а його смак зміниться.

Конструкція пристрою

Пивний охолоджувач - важливий елемент у системі розливу пива. У ньому можна охолодити будь-який напій. Основним завданням пристрою є підтримання оптимальної температури продукту. Якщо пиво зіпсувалося, значить, охолоджувач зламався і його необхідно здати в ремонт або купити нове обладнання.

Охолоджувач пива є звичайною холодильною системою. Спочатку теплий напій (сік, квас, пиво) наливається в спеціальний отвір, з якого рухається по трубах. Там рідина віддає своє тепло охолоджувачу і виходить із крана вже прохолодною. Охолодження відбувається безпосередньо перед розливом.

Пивні охолоджувачі здебільшого поділяються на два типи: надстоєчні та підстоєчні. З назви зрозуміло, що відмінність між ними в способі розміщення щодо барної стійки. Підстійкові найбільш продавані. Цей тип охолоджувача має високу продуктивність, потужність. Завдяки компактності барна стійка залишається вільною.

Надстійкі охолоджувачі також місткі і мають швидкий розлив. У комплектації відсутня розливна колона, але за бажання вона легко монтується. Потужність і продуктивність невисока, тому надстійковий прилад краще підійде невеликому закладу. Широкий асортимент товарів надано на сайті https://my-beer.com.ua/, де кожен знайде відповідний товар.

Вибір пивного охолоджувача

Від вибору техніки залежить якість напою. Тому важливо придбати охолоджувач для пива, який працюватиме тривалий час без пошкоджень. Важливими критеріями є:

  • кількість розливних установок;
  • тип охолоджувача;
  • межі регулювання температури під час виходу напою;
  • продуктивність (кількість літрів на годину);
  • мета експлуатації (для дому чи бізнесу);
  • зовнішній вигляд;
  • комплектація;
  • ціна.

З огляду на всі ці показники, нескладно підібрати пристрій, що підходить для ваших цілей. Але варто пам'ятати, що співвідношення ціни і продуктивності має бути рівномірним.