Така інновація сучасного ринку як вапорайзер – електричний девайс, який з'явився хоч і не так давно, але уже встиг здобути неабияку популярність у якості альтернативного способу куріння. Даний прилад м'яко нагріває курильні суміші та випаровує з них ефірні олії, на відміну від тих же самих сигарет з бонгами та трубками, де в основі принципу роботи лежить горіння та вивільнення шкідливих речовин, смол та ін.

Якщо ви вирішили замовити вапорайзер собі або може комусь на подарунок, будьте певні в тому, що це справді хороша ідея та справа всього декількох хвилин, особливо якщо ви звернетеся в Раста Стар магазин вапорайзерів №1 в Україні.

Основні різновиди вапорайзерів. Які вони бувають?

Перш ніж замовляти вапорайзер новачкам, радимо ознайомитися саме з різновидами цих сучасних приладів, які можна сьогодні знайти на українському ринку. Зокрема спеціалісти виділяють наступні вапорайзери, виходячи з типу їх нагріву, а саме вапорайзери:

  • Від зовнішнього джерела або вапорайзери, котрі необхідно прогрівати самостійно за допомогою запальнички.
  • За допомогою газу або простіше кажучи пристрої, які заправляються як звичайна запальничка.
  • Прилади де нагрів відбувається від поверхні до поверхні (нагрівальний елемент передає своє тепло через нагрівач). В кінцевому результаті відбувається вивільнення у вигляді пари ефірних олій з діючими речовинами.
  • Конвекція чи нагрівання повітря. Сухе гаряче повітря проганяється через стафф. Якраз завдяки руху цього повітря, який задається вентилятором або ж під час втягування повітря легенями, відбувається вивільнення потоку та забір ефірних олій у вигляді пари.

Є ще також вапорайзер з променевим способом нагрівання або ж простіше кажучи за допомогою спеціальної галогенові лампи та вапорайзер з індукційним типом нагріву. Останні прийнято вважати справді дуже інноваційними та такими, що їх уже надто важко знайти. Серед різновидів вапорайзерів виділяють портативні та стаціонарні моделі.

Які саме основні вагомі переваги характерні для вапорайзерів?

Серед основних переваг цих сучасних девайсів для куріння виділяють не лише їх компактні розміри та безшумну роботу, але й можливість швидкого отримання насолоди від використання, відсутність будь-якого неприємного специфічного запаху після процесу куріння, виключення виникнення пожеж та звісно демократичну вартість пристрою.

Для того аби ви могли купувати лише оригінальну продукцію від надійних та перевірених виробників, радимо вам обов'язково завітати на https://bongs.in.ua/category/vaporizers/herb-vaporizer/ – Rasta Star магазин вапорайзерів №1 в Україні. Це справді чудове місце, де здійснюються навіть найпотаємніші мрії. Саме тому ми впевнені в тому, що серед великого розмаїття пропозицій ви гарантовано знайдете саме ту, яка стовідсотково припаде вам до душі.