Вам здається, що штори вже втратили свою популярність та немає сенсу використовувати у певних квартирах? Наприклад, лофт чи смарт-квартирах. Мабуть, багато людей дійсно вирішують не прикрашати свою малу оселю шторами, але все ж таки дуже часто навіть у таких домівках із практичним дизайном власники вішають яку-небуть шторку. А для тих, у кого велика, простора квартира – чи варто ігнорувати можливість погратися з простором та проекспериментувати із квартирою?

Що дають штори

На відміну від таких певних речей, як те, що штори захищають від сонячних променів, роблять темряву або ховають мешканців від очей сторонніх людей – вони ще дійсно перетворюють простір на інше місце. Саме завдяки шторі виникне відчуття, що ви опинилися у своєму персональному окремому від усього світу будиночку. Штора створить відчуття затишку, захищеності та надасть шарму.

Як обрати штори

Ви можете як замовити штори від виробника – з вже готовим дизайном, а можете обрати тканину самостійно та зробити свій унікальний витвір мистецтва разом із дизайнером. Незважаючи на велику кількість можливих варіантів, слід відокремити самі ходові з тканин на сьогоднішній день:

  • «Хамелеон» - це така унікальна тканина, яка має змогу змінювати колір, як і тварина з такою самою назвою, в залежності від потрапляння на неї сонячних променів. Вона стала дуже популярною. Штора з тканини «хамелеон» подарує вам змогу подорожувати різними світами у різний час дня.
  • Бавовняні тканини – класичні тканині, які мають широкий спектр застосування. Та у виробництві штор відокремили собі місце. Вони доступні у багатьох кольорах та існують як з принтами так і без.
  • Шовк. Цю делікатну тканину використовують для прикрашення інтимних місць – таких як спальна кімната. З нею треба поводитися обережно, бо цю тканину дуже легко зруйнувати. Краще така штора буде висіти там, де контакт буде з нею мінімізовано.
  • Атлас. Цей матеріал також відкриває безліч варіантів перед собою, тому що на ньому дуже легко, завдяки технології сублімації, друкувати різні принти. Тому саме ця тканина, частіш за все, буде прикрашена різноманітними принтами.

Доповнюючи свою оселю шторами ви задовольняєте безліч своїх потреб – захист від сонця, час наодинці подалі від цивілізації, налаштування власного освітлення у кімнаті, коли тільки заманеться. Та що саме головне – створюєте зі своєї квартири свій власний нерухомий світ, у який завжди захочеться повертатися.