Одним із способів продовжити термін служби електрогенеруючого обладнання на транспорті, що працює в екстремальних умовах, є встановлення амортизаторів. Підвіски генераторів пасажирських вагонів постійно зазнають ударних та вібраційних навантажень під час руху поїзда.

Амортизатори для генераторів ДУГГ-28 та ДГЦ-32

СВП Квазар здійснює виробництво амортизаторів для генераторів, що запобігають негативному впливу середовища на важливі вузли та механізми. На сайті kvazar.com.ua представлена інноваційна модель, яка дозволяє значно скоротити витрати на ремонт та обслуговування проблемних вузлів у конструкціях.

Амортизатор є універсальним виробом, конструктивні особливості дають змогу використовувати його в обладнанні різного призначення.

  • Основний елемент – еластичне кільце з міцної гуми.
  • Процес амортизації відбувається одночасно у горизонтальному та вертикальному напрямках.
  • Невелика вага та розміри, округла форма.

У разі вібраційних навантажень гумове кільце перекочується всередині металевої обойми, що дає плавний перерозподіл тиску. Таким чином, відбувається захист не тільки основних вузлів конструкції, але і самого амортизатора.

Амортизатори для генераторів залізничного транспорту мають специфічну властивість – усувають проблему зрізання місця кріплення та втрати генератора в момент аварійної зупинки поїзда.

Відмінна особливість амортизатора для генераторів виробництва СВП КВАЗАР– тривалий термін експлуатації без втрати робочих характеристик. Замість гарантійних 4-х років – амортизатори СВП КВАЗАР працюють 8-10 років та більше.

СВП КВАЗАР є розробником, виробником та постачальником якісної електротехнічної продукції. Виробничо-технічна база підприємства дозволяє виготовляти сотні найменувань виробів за замовленням для різних сфер важкої та легкої промисловості, залізничного та комунального транспорту, шахтного обладнання.

ЕЛЕКТРОТЕХНІКА СВП КВАЗАР:

  • Світлотехніка, кондиціонери для вагонів та локомотивів;
  • Деталі контактної мережі, реле, контактори, пневмоелектровентилі;
  • Датчики, дросель-трансформатори, силові випрямлячі;
  • Пластмасові комплектуючі для електротехнічних виробів;
  • Запобіжники, ТЕН та багато іншого.

Виробництво електротехнічної продукції сертифіковано за ДСТУ ISO 9001:2009, проходить суворий контроль якості на всіх етапах виробництва. Надаємо допомогу у розробці нового обладнання та пристроїв для потреб підприємств і організацій – технічна документація, випробування, впровадження у виробництво.