В умовах сьогоденних реалій вибратися на корпоративний захід усьому колективу дійсно складно та практично неможливо. Але попри все сучасне Київське агентство «Prime Event», котре займається організацією різноманітних заходів та свят, спромоглося зробити неможливе, а саме кардинальним чином вирішити цю проблему, пропонуючи своїм клієнтам таку нині дуже популярну послугу як організація онлайн тимбілдингу, який гарантовано припаде до смаку усім тим, хто прийматиме в ньому участь.

В агентстві дуже добре знають про важливість підтримки лояльності роботодавців з працівниками, а також комунікації між колегами та співробітниками. Саме тому тут пропонують організацію найкращих в усьому світі онлайн тімбілдінгів, яскравих, видовищних та сповнених незабутніх емоцій. Компанія не зі слів знає як саме скорочувати відстань між співробітниками за допомогою онлайн формату квестів та квізів з майстер-класами та виключно за авторськими сценаріями.

Чому саме варто обирати організацію онлайн тімбілдінгу від «Prime Event»?

На це й справді велика кількість причин. Перш за все хочемо відзначити той факт, що в арсеналі агентства більше десятка захопливих онлайн ігор, а також ними розроблено спеціальну онлайн платформу для проведення заходів. Додатково тут є можливість організовувати VR заходи. До слова, всі онлайн заходи також можливо проводити не лише в реальному часі, але й відповідно в записі. В якості фону можна використовувати як заздалегідь виготовлений, так і спеціальний зелений фон, що його потім можна замінити на будь-яку картинку або ж інтер'єр студії, де й відповідно буде проходити сама зйомка.

Для всіх корпоративних заходів в режимі онлайн присутня можливість організації повноцінної сцени в приміщенні агентства, де було б все необхідне для проведення заходу обладнання та навіть невелика LED сцена, на якій можуть виступати:

  • директор компанії;
  • спікери;
  • музиканти;
  • ведучий;
  • артисти.

Зазначений формат дозволить організувати для працівників, які віддалено працюють або на даний час не можуть з'явитися в компанії, чудовий захід, який не лише подарує безліч неймовірних емоцій, але й приємно надовго запам'ятається. Серед беззаперечних плюсів такого заходу звісно ж суттєва економія коштів оскільки оренда локації не потрібна точно так само як і непотрібні витрати на харчування. А ще додатковою вагомою перевагою можна вважати можливість проведення івенту, навіть коли є обмеження на масові заходи або відсутня змогла зібрати всіх в одному місці.

У вас залишилися питання? Бажаєте трохи більш детально обговорити організацію онлайн тімбілдінгу? Тоді завітайте у розділ «Контакти» онлайн сайту агентства та скористайтеся контактною інформацією для швидкого зв'язку.