Просування інтернет-магазинів не обмежується створенням сайту. Часто трапляється так, що про сайт ніхто не знає і користувачі пошукової системи не відвідують його. Для бізнесу такий стан є плачевним, оскільки без клієнтів він не може функціонувати. Тому розкрутка сайту, спрямована на залучення покупців, буде розумним рішенням для ведення бізнесу.

Особливості розкручування інтернет-магазинів у Google

Щоб розкрутити сайт інтернет-магазину, важливо покращити технічні показники сторінки, змінити її структуру, інтерфейс. Дизайн сайту має бути приємним, а категорії товарів мають відрізнятися доступністю та легкістю в переходах. Але це не гарантує появу відвідувачів з пошукової системи Google. Для просування інтернет-магазину в Google необхідно здійснити низку дій. Серед них:

  • SEO;
  • соціальні мережі;
  • пошукова реклама;
  • email-маркетинг;
  • прайс-агрегатори.

SEO є оптимізацією сайту за зовнішніми та внутрішніми параметрами з метою підняття позиції магазину в пошуковому рядку. Тут важливо постійно працювати над покращенням контенту магазину та його оновленням. SEO-розкрутка сайту починається зі створення семантичного ядра (збори ключових слів). З урахуванням вмісту семантичного ядра створюються категорії сторінки.

Потім потрібно написати якісні SEO-тексти, спрямовані на просування продукції магазину. Оптимізувати технічні показники сайту повинен фахівець, щоб не зіпсувати всю виконану роботу. Тому здебільшого наймають професіонала з агентства чи фрілансера. Вигідною буде містити таку людину в робочому штаті співробітників.

Реклама у різних соцмережах служить майданчиком для залучення людей відвідати сайт. Багато користувачів, таким чином, побачать інформацію, надану з метою звернути увагу на магазин. Перевагою такого підходу є масовість та спрямованість на певну категорію населення. Головне – створити якісний рекламний контент.

У розкручуванні сайтів дуже допомагає і пошукова реклама, що виникає на екрані після введення запиту в пошуковому рядку. З її допомогою користувачі, бажаючи знайти товари з тієї ж категорії, що і на вашому сайті, зможуть побачити і ваш інтернет магазин. Але за таке залучення відвідувачів потрібно буде платити, та й налаштувати цей тип реклами зможе лише грамотний програміст.

Email–маркетинг передбачає розсилку листів зацікавленим користувачам із актуальною інформацією про магазин. Тут потрібна регулярність відправлення нових листів та розсилання цікавих пропозицій сайту. Корисними при розкручуванні сайтів є прайс агрегатори. Це платформи з інформацією про різну продукцію магазинів. Клієнти так вибирають найбільш підходящий їм продукт.

Здійснити розкрутку сайту в Google складно, але якщо серйозно цим зайнятися, досягти бажаного результату буде нескладно. Виконання перелічених вище дій точно поповнить список майбутніх покупців. Регулярні оновлення, актуальна інформація допомагає розкрутити навіть нещодавно створений інтернет-магазин.

Скільки потрібно грошей для розкручування інтернет магазину?

Важко розрахувати конкретну вартість послуги розкрутки сайту. Достеменно ясно тут одне – це не дешева послуга. Чим більше інтернет-магазин, тим вищою буде ціна послуг просування сторінки. Щоб просунути товари лише однієї категорії, потрібно зробити великий перелік роботи. До нього входять аналіз конкурентів, складання списку ключових запитів у Google, виконання технічних завдань, оптимізація, опрацювання контенту продукції.

Цей перелік завдань мінімальний, до нього не входять індивідуальні запити власників бізнесу. Розкрутка інтернет-магазинів також включає аналіз технічного стану сайту, обстеження рівня конкуренції в ніші, регіон просування та терміни виконання завдань. Пощастило, якщо ви можете самостійно все зробити, але більшість наймають фахівців, які вже самостійно встановлюють ціни за розкручування магазину в поточному стані. Середня вартість складає від 1000 до 20000 грн.

Чому краще звернутися до агенції?

Розкрутити сайт можливо і самостійно, але спеціалізовані агенції знають всі нюанси, тому можуть досягти кращих результатів у більш короткі терміни. Стандартна розкрутка сайту від SEO.UA виконується прозоро та зрозуміло. Працівники даного агентства присвятять вас у нюанси ведення сторінки та створять клієнтську базу в найкоротші терміни.

Завдяки SEO.UA замовник отримає більше часу для управління бізнесу та проведення часу з сім'єю. Дізнатись про можливості агентства можна, зателефонувавши на вказаний на сайті номер. Менеджери обов'язково дадуть відповідь вам на цікаві для вас питання.