Якщо підприємство має свій сайт, без SEO просування йому не обійтись. У протилежному випадку, веб-ресурс просто «загубиться» серед конкурентів, ставши непомітним або недостатньо помітним для потенційних покупців, чи замовників. Якісна SEO оптимізація передбачає проведення цілого комплексу заходів, підібраних з огляду на особливості проєкту і цілі його власника. Тому оптимально звертатися до професіоналів – так, за посиланням https://embo.com.ua/uk/zakazat-yslygi-optimizaciya-sajtov-seo/ можна замовити послуги SEO просування для сайтів компаній різних ніш. Шляхом оптимізації комерційних сайтів можна досягти таких цілей:

  • Підвищити позиції веб-ресурсу у пошуковій видачі, а отже – і його видимість для цільової аудиторії.
  • Отримати стабільний приплив клієнтів з пошукової видачі.
  • Донести інформацію про компанію до потенційних клієнтів.
  • Вивести бізнес у лідери у своїй сфері.
  • Збільшити рівень продажів товарів чи замовлень послуг.

Послуги SEO ефективні як для висококонкурентних ніш, так і для сфер з низьким рівнем конкуренції. Якщо пропозиції компанії мати попит, і розраховані на не занадто вузьку аудиторію, результати проведених заходів не змусять довго себе очікувати.

У чому переваги таких послуг для бізнесу?

Найголовнішими перевагами є:

  • Отримання цільового трафіку. Якщо семантичне ядро зібрано грамотно, а сайт (контент, дизайн і т.д.) максимально адаптований до потреб цільової аудиторії, на сторінки заходитимуть саме ті люди, які зацікавлені товарами чи послугами компанії. Відповідно, конверсія від таких переходів буде високою.
  • Більша довіра з боку потенційних клієнтів, аніж при застосуванні контекстної реклами. Користувачі більш схильні довіряти результатам органічної пошукової видачі, оскільки вони самі можуть вибирати веб-ресурс із запропонованих пошуковими системами за своїм запитом.
  • Покращення зручності користування веб-ресурсом для клієнтів. Швидкість завантаження сторінок, зрозуміла навігація, простота виконання дій на сайті, адаптація для перегляду за допомогою мобільних пристроїв – ці фактори суттєво впливають не тільки на ранжування, а й на сприйняття сайту і самої компанії цільовою аудиторією.
  • Підвищення впізнаваності й популярності бренду. Послуги SEO включають зовнішнє просування – роботу з посиланнями на сторонніх майданчиках. Потенційні клієнти бачитимуть на інших сайтах відгуки, повідомлення на форумах, коментарі під публікаціями, статті із посиланнями на веб-ресурс компанії, і зможуть помітити та оцінити плюси придбання її товарів чи замовлення послуг.

Усе перераховане сприяє підвищенню конверсії – кількості продажів товарів чи замовлення послуг, і напрацюванню постійної бази клієнтів.

Наскільки фінансово вигідні послуги SEO оптимізації для інтернет-магазинів та сайтів послуг?

Попри те, що контекстна реклама здатна швидко привести нових клієнтів, затрати на неї вищі, ніж на розкрутку у пошукових системах. При використанні реклами продажі та замовлення будуть здійснюватися тільки доти, поки за неї вноситимуть оплату. SEO оптимізація займає більше часу. Проте, ефект від неї буде довготривалим. Навіть якщо з певних причин тимчасово була припинена робота з посиланнями чи наповненням сторінок новим контентом, сайт і надалі займатиме лідерські місця в пошуковій видачі. Слід пам’ятати, що, аби сайт надовго зберіг свої топові позиції, необхідно регулярно відстежувати його позиції в ранжуванні, і вживати заходів, якщо було помічено зниження позицій. Особливо уважно потрібно ставитись до підтримки високих місць у результатах видачі власникам бізнесу зі значною конкуренцією у сфері.