Малопотужні електронні сигарети на сьогодні набули небувалої популярності. Це і не дивно, адже вони є легкими та простими пристроями, з якими зможе розібратися навіть новачок. Характерна риса поду – компактність, легке керування, низька ціна. Відмінна альтернатива потужнішим мехмодам. Сольові рідини з'явилися нещодавно, на українському ринку, а саме - в 2018 році. Проте швидко здобули популярність. Часто фахівці складають рейтинги та позначають лучшие солевые жидкости для под систем. Тому кожен вейпер може обрати для себе щось смачненьке найвищої якості.

Особливості сольового нікотину

Сольовий нікотин - речовина, отримана шляхом додавання кислоти в органічний нікотин. За рахунок цього у сольового нікотину виходить висока міцність від 20 до 65 мг/мл та Ph, максимально схожий з людським організмом. Паріння сольової заправки дає відчуття повної насолоди. Серед плюсів сольового нікотину можна відзначити такі:

  • Швидке насичення організму. Вистачає всього 2-3 затяжки, щоб отримати максимум насолоди.
  • М'яке паріння, при якому зовсім не відчувається тротхіт або будь-які інші неприємні відчуття в горлі.
  • Економічна витрата та великий вибір дозування.

Особливості рідин на сольовому нікотині

Головною відмінністю сольового нікотину є його хімічний склад та кислотність (6-7 одиниць). Він має максимальний ступінь очищення, тому смаки в ньому передані точно без зайвих хімічних присмаків.

Жидкость на солевом никотине зазвичай складається з 4 компонентів: гліцерин, пропіленгліколь, нікотин, ароматизатор. Ідеальним співвідношенням вважається 50/50 VG/PG. Така рідина підходить тільки для паріння на пристрої не більше 20 Вт потужності.

При парінні сольових рідин не рекомендується перевищувати дозу в 50 мг/мл. Щодо вибору смаків, то є різні варіанти: фрукти, ягоди, тютюнові, випічка, напої. Також є можливість обирати чудові мікси. Більш детальну інформацію можна дізнатись на сайті, джерело.