Щоб перевезти лежачу людину, необхідні спеціальні засоби та обладнання, а також досвід та професіоналізм людей, які надають допомогу у перевезенні. Медтаксі нашої компанії «Медтранс» в Яремчі оснащені всім необхідним для безпечного та безболісного транспортування лежачих чи сидячих пасажирів.

До нас часто звертаються люди після травм, операцій з різними тяжкими захворюваннями опорно-рухового апарату, а також літні, яким важко самостійно пересуватися, та інваліди-візочники.

Найчастіше послуг нашої служби потребують ті, хто бажає перевезти неходячу людину:

·        з лікарні додому чи з дому до лікарні;

·        з пансіонату додому або з дому до пансіонату.

Крім перерахованого, до нас також звертаються за допомогою у перевезенні лежачої людини на дачу або в заміський будинок на відпочинок. Компанія «Медтранс» може зустріти або відвезти хворого, що сидить, на вокзал і допомогти розташуватися в поїзді для подальшої поїздки в потрібне місто. Для лежачих хворих людей у тяжкому стані такий варіант транспортування не підійде. У цьому випадку ми пропонуємо клієнтам скористатися послугою міжміського транспортування під супроводом лікаря та санітарів.

Наша компанія «Медтранс» у Яремчі має успішний досвід роботи у наданні послуг супроводу лежачих хворих, малорухливих людей, літніх та інвалідів під час поїздки з місця на місце.

Міжміське перевезення лежачих хворих по Івано-Франківській області.

Перевезення лежачої або сидячої людини з Яремче в інше місто Івано-Франківської області має бути комфортним, безпечним та безболісним. Ми часто виконуємо міжміські перевезення лежачих хворих, малорухливих літніх, сидячих та інвалідів-візочників у межах області, щоб швидко та безпечно доставити пацієнтів до пансіонатів, госпіталів, лікарень та інших профілактичних та медичних закладів.

Часто люди замовляють перевезення з лікарень Яремче додому до іншого міста. І навпаки, послуги компанії «Медтранс» дуже потрібні в тому випадку, коли потрібно забрати людину з іншого міста і привезти до Яремче на планове обстеження чи хірургічну операцію.

Багато наших клієнтів замовляють перевезення своїх літніх маломобільних родичів з одного пансіонату Івано-Франківської області до іншого. Як замовити таку послугу? Для цього достатньо відвідати офіційний сайт нашої компанії https://specmedtrans.com.ua та зв'язатися з оператором за будь-яким із зазначених телефонних номерів. Фахівець надасть консультацію, відповість на всі питання і зробить попередній розрахунок вартості такої поїздки.

https://specmedtrans.com.ua/  

+38(099)009-41-40

+38(073)009-41-40