Правильний підхід до вибору сушильного обладнання відбивається на роботі виробничої лінії з виготовлення паливних та інших видів брикетів. Експерти рекомендують орієнтуватись на моделі перевірених брендів. Вдалий приклад – стрічкова сушарка ECO Dryers, опис якої представлено на сайті https://rmpbio.ua/katalog/obladnannya-dlya-sushki/. Тут можна оформити замовлення. Співробітники компанії «РМП Біоенергія», орієнтуючись на професійний досвід та потреби замовника, допоможуть підібрати модель з оптимальними характеристиками. Плюс: додатково можна замовити встановлення, налаштування роботи та обслуговування купленого обладнання.

Робота сушильного обладнання

Конструкційні особливості сушарки для брикетів:

  • декілька секцій, у кожній з яких підтримується індивідуальна температура та вологість);
  • конвеєрна стрічка зі зносостійкого матеріалу, який без деформацій переносить контакт із вологою та інші види зовнішнього впливу;
  • бункер для просушених брикетів, який використовується для зберігання продукції перед відправленням.

Застосування професійного сушильного обладнання допомагає суттєво знизити часові витрати на видалення надлишку вологи паливних та інших видів брикетів. Як результат, підвищується енергоефективність та попит на продукцію, що брикетується.

Використання сучасної системи електроніки допомагає відкоригувати робочі параметри стрічкової сушарки, що відбивається на швидкості та ефективності сушіння.

Брикети безперервно обдаються потоками теплого повітря, що сприяє оперативному видаленню вологи без додаткового негативного впливу (деформація, зниження тепловіддачі).

Переваги застосування сушильного обладнання

Завдяки сучасним стрічковим сушаркам вдається в кілька разів скоротити терміни виробництва брикетів (паливні та інші варіанти), у порівнянні з їх сушінням у природних умовах. Енергоспоживання залежить від типу встановленого джерела тепла та особливостей роботи обладнання. Завдяки простій системі керування можна відкоригувати роботу сушарки. Плюс: можна встановити додаткове обладнання. Показові приклади – автоматичне очищення стрічки від залишків брикетів.

Корпус сушарки виконаний із багатошарового матеріалу (використовуються сучасні рішення), що створює додатковий захист від шуму та допускає встановлення поблизу інших об'єктів.