Букмекерська контора 1він розпочала свою діяльність у 2016 році, спочатку вона називалася Firstbet, але після ребрендингу в 2018 році стала називатися ванвін. У цій статті ви дізнаєтесь як пройти реєстрацію на сайті БК 1win, чи потрібно проходити верифікацію, щоб робити ставки та багато інших особливостей при створенні облікового запису.

Як можна зареєструватися в бк 1він

Процедуру реєстрації офіційному сайті букмекерської контори неможливо пройти, т.к. вона заборонена у нашій країні. Але можна пройти через дзеркало як на ПК, так і на мобільному пристрої. На смартфоні можна зареєструватися в мобільній версії дзеркального сайту та через програму.

Порядок реєстрації практично нічим не відрізняється від усіх версій БК, відмінність лише у візуальному форматі його відображення. Усі поля, необхідні для заповнення даних в єдиному форматі.

Покрокова інструкція з реєстрації в БК 1 win на сайті

Для початку вам необхідно буде знайти офіційне дзеркало сайту 1він. Для цього в пошукову систему вашого браузера введіть таке:

Потрібно буде відкрити одне з посилань, представлених у верхньому списку. Після того як ви потрапите на дзеркало, вам необхідно буде зробити наступні кроки, щоб зареєструватися на сайті:

  • У верхньому правому кутку сайту натиснути на іконку в зеленому кольорі під назвою «Реєстрація»;
  • Скористатися одним із запропонованих способів реєстрації:
  • Швидка реєстрація. Тут ви вказуєте: 1) платіжну валюту, якою ви будете вносити депозит та виводити кошти; 2) номер телефону; 3) поштову скриньку; 4) ваш пароль.
  • Реєстрація через соц. мережі. Тут потрібно вибрати одну із шести запропонованих (Вконтакте, Однокласники, Google, Яндекс, Mail.ru, Telegram, Steam).
  • Якщо у вас є промокод, то клікніть на кнопку «Додати промокод» і вікні, що з'явилося, його вкажіть;
  • Перевірте чи всі поля заповнені правильно і після чого натисніть на кнопку «Зареєструватися» в нижній частині вікна, що випадає, і в один клік ви успішно завершите процедуру реєстрації.

Про верифікацію в 1 win

Верифікація може знадобитися лише користувачам, обраним відповідним відділом в індивідуальному порядку, а в інших випадках реєстрації достатньо для повноцінного використання ігрового акаунту. У разі потреби представники букмекерської контори зв'яжуться з користувачем та запросять необхідну їм інформацію. Зазвичай це відбувається при знятті виграшу, коли служба інформації просить надати капперу їм свої особисті дані (фото головної сторінки паспорта, сторінку прописки, згодом можуть зв'язатися через відеочат будь-якого месенджера для ідентифікації гравця). Тому, перш ніж робити ставки, переконайтеся в коректності наданих вами даних під час реєстрації.

Вітальний бонус при реєстрації в 1вин

Новим гравцям надається бонус на ставки до 500% від сум, внесених за 4 перші депозити та 160 $ за скачування мобільного додатка, бонус нараховується після поповнення балансу.

Максимальна сума бонусу 800 $ за один депозит і 800 $ за чотири депозити..

Усього за перші чотири депозити гравець максимально може отримати на бонусний рахунок казино:

  • +200% від суми 1 депозиту
  • +150% від суми 2 депозиту
  • +100% від суми 3 депозиту
  • +50% від суми 4 депозиту.

Бонусний рахунок потрібно відіграти перед використанням шляхом здійснення ставки з основного рахунку. Більш детальну інформацію про це можна ознайомитись на сайті у розділі «Акції та бонуси», який розташований у правій верхній частині екрану.