Доставка квітів – це сервіс який з кожним роком стає популярнішим в Україні. Таким чином ви можете не просто подарувати чарівний букет, але й зробити чудовий сюрприз дорогій вам людині. Елемент несподіваності робить доставку квітів дуже романтичною. Це чудовий спосіб продемонструвати свої почуття, особливо якщо ви живете далеко та не можете зробити це особисто.

Компанія Florazon пропонує доставку квітів Київ за доступною ціною. На сайті ви знайдете десятки стильних композиції для будь-якого приводу. Замовити доставку дуже легко – заповніть невелику форму і людина отримає ваш букет у зазначену годину.

Florazon: доставка квітів та подарунків у Києві

На сайті Florazon представлено дуже великий вибір приємних подарунків, які ви можете замовити із доставкою в Києві:

  • квіти (тюльпани, троянди, півонії, еустоми, орхідеї, альстромерії, гортензії, хризантеми, лілії, ромашки);
  • букети із різних квітів (ви знайдете як невеликі тендітні букети для дівчини чи подруги, так і великі респектабельні композиції на ювілей чи весілля);
  • подарункові бокси (у красивій коробці отримувач знайде квіти із цукерками, іграшками або іншими приємними речами);
  • подарунки: м’які іграшки, вази, шоколад, цукерки безумовно порадують кожну людину;
  • повітряні кульки – вони створять святкову атмосферу у будь-який день.

Чому варто замовити доставку у Florazon?

Florazon має чудову репутацію завдяки високому рівню сервісу:

1. Завжди свіжі та красиві квіти.

2. Доступні ціни на товари та доставку.

3. Пунктуальність.

4. Великий вибір квіткових композицій.

5. Можливість зробити індивідуальне замовлення.

6. Зручні способи оплати.

Команда Florazon працює із натхненням, щоб ви могли радувати своїх близьких у будь-який час.

Які квіти замовити із доставкою?

Інколи вибір букету стає дуже важкою справою. Ось декілька рекомендацій, які допоможуть визначитись.

Квіти для дівчини мають бути світлих ніжних відтінків, ніжно-рожевими або персиковими. Важливо дізнатись про її вподобання, бо деякі юні леді люблять лілії, інші ж віддають перевагу лісовим квіткам.

Квіти для дружини – це обов’язок кожного уважного чоловіка. Букет альстромерій, гербер, алих троянд, або ніжних гортензій порадують жінку без приводу. Але у деяких випадках треба замовити великі букети, наприклад, на зустріч із пологового будинку, річницю весілля чи День народження.

Квіти для мами – найкращий спосіб висловити свою любов та вдячність. Даріть ті квіти, які вона любить. Півонії, лілії, троянди або хризантеми… будь-які квіти стануть чудовим сюрпризом.

Квіти для доньки. Юним донькам дарують невеликі милі букети із ромашок, тюльпанів, гортензій або білий орхідей. Вони символізують чистоту та невинність і стануть чудовим способом продемонструвати батьківську любов.

Квіти для бабусі. Бабусям прийнято дарувати хризантеми та інші не дуже вичурні квіти, але, якщо вона любить червоні троянди, варто подарувати їх. Зазвичай для бабусь обирають квіти темних відтінків.

Квіти для вчительки. Вони не повинні бути досить стриманими. Букет гербер, айстри, хризантеми- те, що треба.

Квіти для колеги. Для співробітниць чудовим вибором будуть темні еустоми, нарциси, хризантеми та інші квіти, які не мають романтичного ореолу.

Квіти для чоловіка. Чоловіки також люблять отримувати квіти і з певної нагоди ви можете це зробити: наприклад, на ювілей, професійне свято і т.п. Також прийнято дарувати квіти музикантам, вчителям, артистам. Для чоловіків можна обрати чудову композиції з гладиолусів, калл, амарілісів тощо. Краще обирати квіти темних відтінків і стриману упаковку.