Round Lab — це корейський бренд, який пишається тим, що використовує місцеві інгредієнти та черпає натхнення в незайманій природі Корейського півострова. Незважаючи на відносно молодий вік, ROUND LAB швидко став лідером індустрії краси з асортиментом продуктів, які завоювали популярність у всьому світі. Українські споживачі також можуть купити ROUND LAB Україна на сайті інтернет-магазину eos.kiev.ua.

Основною метою компанії є використання екологічно чистих компонентів у чистому вигляді та створення більш органічного та красивого світу. Їхня продукція не завдає шкоди людині та природі, навіть упаковка продуктів бренду зроблена з FSC-схваленого паперу та соєвого чорнила.

Відомі лінійки косметичних засобів Round Lab

Бренд пропонує кілька ліній засобів для догляду за шкірою на сайті https://eos.kiev.ua/ua/brand/round_lab/, кожна з яких має унікальну спрямованість:

  1. Лінія 1025 Dokdo розроблена для гіперчутливої та атопічної шкіри, ключовим інгредієнтом якої є глибоководна вода з вулканічного острова Уллендо.
  2. Серія товарів Birch Juice забезпечує глибоке зволоження та бореться з сухістю за допомогою березового соку з першого березового лісу в Кореї.
  3. В лінійці Pine Calming використовується екстракт сосни з регіону Яньбянь, щоб заспокоїти проблемну шкіру, схильну до запалень.

Усі продукти Round Lab пройшли ретельне тестування, щоб гарантувати їх безпеку для всіх типів шкіри, включаючи чутливу. Завдяки широкому асортименту унікальних продуктів Round Lab в каталозі https://eos.kiev.ua/ua/brand/round_lab/, безумовно, можна очікувати, що стане ще більш відомою та затребуваною. Вже зараз на численних форумах можна знайти схвальні відгуки про корейську косметику ROUND LAB, тому перегляньте пропозицію інтернет-магазину eos.kiev.ua та замовте товари ROUND LAB з доставкою.