Аналізуючи курси крипти, трейдери приймають рішення про придбання цифрових активів. Сьогодні можна виокремити два основних способи, які користуються попитом та найкраще підходять для цієї задачі – криптовалютна біржа та Р2Р-платформи. Популярність останніх зумовлена обмеженнями на пряме виведення коштів з криптобірж, які зараз діють в Україні в рамках боротьби з незаконним гральним бізнесом.

Як купити криптовалюту: особливості бірж

Придбання цифрових монет на криптобіржах – оптимальний варіант, бо користувач одночасно отримує доступ до різнопланових функцій сайту. Ключові особливості, через які варто купити криптовалюту в Україні на біржі:

  • Ліквідність. Криптовалютні платформи, зазвичай, мають велику ліквідність, особливо якщо це великі та популярні торгові сервіси. Це дозволяє швидко виконувати угоди за ринковими цінами.
  • Великий вибір цифрових активів. Більшість майданчиків, де ви можете купити криптовалюту за гривні, пропонує широкий вибір різних монет та торгових пар. Це дає трейдерам можливість диверсифікувати свій портфель.
  • Різнопланові торгівельні інструменти. Платформи відкривають доступ до різноманітних торговельних інструментів, наприклад, до лімітних та ринкових ордерів, маржинальної торгівлі, ф'ючерсів та опціонів. Завдяки цьому користувач може купити крипту з мінімальними ризиками втрати капіталу.
  • Безпека. Криптовалютні біржі прикладають значні зусилля для гарантування безпеки, використовуючи різноманітні методи шифрування та двофакторну аутентифікацію.
  • Цінові графіки та аналіз. Використовуючи представлені ресурси, де з легкістю можна купити Біткоїн, ви можете використовувати цінові графіки та інструменти аналізу для побудови власної торгової стратегії.

Де купити криптовалюту: робота з Р2Р-платформами

Сьогодні ці сервіси затребувані через спрощену можливість виведення коштів, бо взаємодія відбувається безпосередньо між двома користувачами. Сама платформа виконує роль маркетплейсу, де представлені користувачі та криптовалюта, купити яку легко за фіксованими умовами. Особливості Р2Р-майданчиків:

  • Зручна оплата.

P2P-платформи пропонують різні варіанти оплати, включаючи банківські перекази, готівку, платіжні системи та інші, тому купити криптовалюту ви можете без обмежень.

  • Невисока різниця між ринковим курсом.

У порівнянні з обмінниками, P2P-сервіси мають менший рівень комісій, оскільки вони обходять посередників. Звісно, курс буде відрізнятись від ринкового, проте можна укласти угоду з вигідними умовами конкретно для вас.

  • Різні варіанти отримання цифрових активів.

P2P-майданчики можуть надавати різноманітні методи не лише, як купити Біткоін, а й як отримати криптовалюту: банківський переказ у фіати, нарахування на гаманець.