послуги дизайнера інтер'єру

Дизайн проєкт будинка є одною з найбільш важливих складових для якісної організації простору в інтер'єрі. Розробка інтер'єрного проєкту починається із зонування і закінчується виготовленням декору для інтер'єру, ремонтом під ключ та повним втіленням дизайн проєкту.

Географічно дизайн студія Романа Москаленка знаходиться в Чернівцях, хоча розробку дизайн проєктів будинків, дизайн котеджів, квартир та архітектури іншого цільового призначення проводить по всій території України.

Дизайн інтер'єру будинка

Дизайн інтер'єру будинка ми розробляємо як в класичних, так і в сучасних стилях, допомагаючи замовнику визначати його пріоритетні вподобання щодо різних стильових напрямків.

Функціональну та художню складову дизайнери інтер'єру нашої студії поєднують таким чином, щоб зручність і краса стильно доповнювали одне одного, створюючи інтер'єр будинка.

Вироби з предметного дизайну та індивідуальний інтер'єрний декор для будинка, є одним із ключових компонентів для інтер'єрних композицій та візуального сприйняття красивого будинка.

послуги дизайнера інтер'єру

Ландшафтний дизайн будинку

Ландшафтний дизайн будинку, дизайнери нашої студії розробляють таким чином, щоб рослини, ландшафтний декор та ландшафтні композиції поєднувались з дизайном інтер'єру і мали відповідний стильовий напрямок.

Дизайн екстер'єру також розробляється як одне ціле з дизайном інтер'єру та ландшафтним дизайном. Дизайн фасаду будинка поєднує в собі форми та текстури які доповнюють загальну концепцію дизайн-проєкта.

Декоративне освітлення архітектури та ландшафтного дизайну в одних випадках створює ритмічні ряди, в інших випадках ми підкреслюємо за допомогою нього центральні та фонові композиції. Що в свою чергу створює красиве візуальне сприйняття ландшафтного дизайну та дизайну екстер'єру, як вдень, так і ввечері.

Більше інформації про ландшафтний дизайн, дизайну екстер'єру та дизайн інтер'єру ви зможете отримати у нас на сайті та замовити в наших фахівців бажані для вас послуги.

послуги дизайнера інтер'єрупослуги дизайнера інтер'єрупослуги дизайнера інтер'єрупослуги дизайнера інтер'єрупослуги дизайнера інтер'єрупослуги дизайнера інтер'єрупослуги дизайнера інтер'єрупослуги дизайнера інтер'єрупослуги дизайнера інтер'єрупослуги дизайнера інтер'єру