Здам в оренду приміщення “без співпраці”, “з посередниками не співпрацюю”, “ріелторам не турбувати” – найпоширеніші умови здачі в оренду об’єкта від господаря. На ці позначення активно реагують орендарі, відстежуючи на ринку комерційну нерухомість від тих, хто нею володіє.

Приміщення в оренду від власника доступні на Flombu.com.

Чому орендувати приміщення від власника вигідно?

Оренда приміщення від власника має численні переваги порівняно з орендою об’єкта від посередника (агентства нерухомості). Які? Ознайомтесь!

Гнучкі умови договору

Власник нерухомості зазвичай більш гнучкий при узгодженні умов оренди, порівняно з агентством. Це дозволяє більш коректно адаптувати умови угоди під потреби бізнесу.

Нижча орендна плата

Без посередників можна домовитися про нижчу ціну за орендну плату, оскільки не треба платити комісійні агентству нерухомості.

Персональне спілкування

Прямий контакт з власником комерційної нерухомості дає змогу швидше та ефективніше вирішувати питання та узгоджувати умови винайму приміщення.

Власник може швидше вирішувати та реагувати на будь-які проблеми чи запитання, оскільки він приймає рішення безпосередньо.

Індивідуальний підхід власника допоможе укладати персональні угоди, наприклад, щодо ремонтів чи модернізації приміщення.

Ліпші умови для переговорів

Якщо є необхідність змінити умови оренди, ви маєте більше простору для переговорів із власником.

Знаходьте приміщення в оренду від власника на Flombu.com.

Довгострокова співпраця

Власник зазвичай більш зацікавлений у довгострокових відносинах і для постійних орендарів може надавати знижки чи інші переваги.

Більша прозорість

Звільнення від комісій може забезпечити вищу прозорість у визначенні справжньої вартості оренди.

Можливість розстрочки платежів

Залежно від взаємовідносин з власником, орендар може обговорити гнучкі умови оплати орендної плати.

Менше формальностей

Взаємодія без посередників переважно зменшує коло формальностей та скорочує термін укладення угоди.

З власником комерційної нерухомості легше домовитися про нові умови оренди та збереження приміщення для майбутнього користування.

Додаткові послуги

Господар нерухомого майна може запропонувати додаткові послуги або вигоди для орендарів, як-от знижки на ремонт чи обслуговування.

Отже, оренда приміщення без посередників дозволяє тісніше взаємодіяти з власником. Це здебільшого і дешевше, і надійніше для орендарів.

Утім, перед укладенням угоди про оренду об’єкта від власника важливо уточнити всі умови взаємодії з для забезпечення успішної співпраці.