Кульові опори – шарнірні вузли, що використовуються для кріплення маточини колеса до важелів підвіски. Завдяки кульовим опорам колеса можуть повертатися у різні боки, але залишатися стабільними у вертикальній площині. Окрім можливості маневрування авто кульові опори відповідають за амортизацію і гасіння вібрацій.

У таких авто, як Toyota, встановлюють дуже міцні кульові опори, проте погані українські дороги, агресивний стиль керування і непрофесійний сервіс можуть привести до їх передчасної поломки.

Якщо кульова опора вийшла з ладу, її не ремонтують, а міняють на нові. Замовити їх дуже швидко ви можете в інтернет-магазині Chas-TO за доступними цінами з доставкою.

 

Кульові опори на всі моделі Toyota

В каталозі на сайті інтернет-магазину автозапчастин ви знайдете кульові опори на всі моделі Toyota:

Обрати необхідну можна за допомогою фільтрів або пошуку за VIN-кодом. 

Кульові опори на Toyota від кращих виробників

Оптимальний варіант для заміни кульової опори – купити оригінальні запчастини. Але інколи це неможливо, довго, а, крім того, дуже дорого. В розділі каталогу Час-То на https://chas-to.com.ua/ua/merchlist/sharovyje-opory ви можете обрати дуже якісні аналоги від перевірених виробників:

  • ASMETAL (Туреччина) – популярний виробник, що пропонує запчастини досить високої якості за доступними цінами. Ця компанія спеціалізується на виробництві комплектуючих для підвіски легкових та комерційних авто.
  • FEBEST (Німеччина) – компанія працює з 1999 року. Цей виробник пропонує запчастини середньої якості за дуже доступними цінами. Їх часто обирають якщо треба провести ремонт певного вузла, а оригінальний виробник не продає його по частинах.
  • FEBI BILSTEIN (Німеччина) – це виробник з чудовою репутацією, що працює вже понад 200 років. він пропонує дуже якісні запчастини за доступними цінами, тому протягом десятиліть залишається лідером у своїй галузі.
  • MEYLE (Німеччина) – компанія пропонує широкий асортимент комплектуючих для авто різних марок. Для виробництва обираються тільки кращі матеріали, тому запчастини служать довго.
  • LEMFORDER (Німеччина) – компанія працює з 1947 року та спеціалізується на випуску запчастин для автотранспорту (зокрема вантажівок). Завдяки точності обробки компанія заслужила звання перфекціоніста в області виготовлення запчастин. Її продукція служить на 30% довше, інші вузли та механізми не піддаються додатковим навантаженням, немає проблем при монтажі, для виготовлення використовуються надійні міцні сплави.
  • Blue Print – один з найвідоміших європейських пакувальників комплектуючих для авто. Бренд належить компанії ADL (Великобританія). Запчастини Blue Print відомі своєю високою якістю та здатністю повноцінно замінити оригінальні запчастини.
  • FAG (Німеччина) – ця компанія спеціалізується на виготовлення кульових та роликових підшипників різного призначення. Її запчастини для авто фактично не відрізняються від оригінальних, при цьому їх вартість нижче на 20%.

Всі кульові опори продаються з гарантією якості. 

Також в інтернет-магазині Час-ТО ви можете купити інші запчастини і розхідні матеріали для Toyota за доступними цінами.