Пошук ідеального корму для домашнього вихованця - завдання не з легких, вибір повинен ґрунтуватися на індивідуальних потребах кота, враховувати його смакові уподобання. Продукція Royal Canin, представлена на сайті 101dalmatin.ua, відноситься до категорії преміум-класу, за твердженням виробника ідеально підходить дорослим кішкам і кошеням. Є можливість підібрати фірмову лінійку за породою тварини, відповідно до медичних показань та схильностей до певних захворювань.

Чому варто купити Royal Canin для котів?

Високий клас корму дозволяє стати чудовою альтернативою натуральному харчуванню. Виробник подбав про те, щоб ви могли купити відповідний продукт для кішок різних порід. Так, у лінійці бренду представлені варіанти для британських кішок, мейн-кунів, сіамської, сибірської, бенгальської, перської породи тощо, що є рідкістю для більшості сучасних виробників.

Ви можете вибрати відповідний варіант серед сухих чи вологих кормів. Є можливість купити невелику упаковку на пробу - 400 грам або придбати бюджетний варіант - 10 кг, якщо ви впевнені в тому, що вашій кішці ідеально підходить обраний раціон. На особливу увагу заслуговує широкий асортимент лікувальних кормів, без яких не обходиться жодне призначення ветеринара.

При необхідності ви можете вибрати гіпоалергенний тип корму, в асортименті Роял Канін є раціони для кішок з чутливим травленням та спеціальні лікувальні лінійки, давати які слід лише після консультації з лікарем. Royal Canin Gastro Intestinal не замінний при різних порушеннях травлення, лікувально-дієтичний корм Urinary показаний при сечокам'яній хворобі та стерилізованим вихованцям, рецептура Royal Canin Hepatic сприяє запобіганню деградації гепатоцитів, призначається при захворюваннях печінки різної етіології.

Рекомендації ветеринарів

Говорячи про продукцію торгової марки, ветеринари настійно рекомендують користуватися вологими та сухими кормами для організації збалансованого харчування вихованця, дотримуючись правильного дозування. Відгуки ветеринарів демонструють позитивний досвід застосування лікувальної лінійки під час терапії, післяопераційний період тощо.

Незамінним продуктом з погляду ветеринарів є гіпоалергенний замінник котячого молока Babycat milk, призначений для годування кошенят з першої доби. Рекомендована норма на добу та кількість годування вказана на упаковці, перевищувати дозування категорично забороняється.