Відпочинок в Карпатах

Відпочинок в Карпатах

Відпочинок в Карпатах, фото-1

Найкращі пропозиції проживання в Яремче, Ворохті, Татарові, Микуличині та Буковелі

Ресторани, колиби, кафе, паби в Яремче, Ворохті, Буковелі та навколо

Сайт Яремче та Ворохтипідготував перелік закладів, що надають послуги проживання та харчування у цьому регіоні. Тепер плануючи відпочинок в Карпатах у Вас буде можливість більше детально вивчити пропозиції від місцевих готелів чи приватних садиб або котеджів. 

Слід враховувати, що відпочинок в Яремче та Ворохті - це популярний варіант серед карпатських напрямків, особливо в зимовий період. Тому обов'язково контактуйте з господарями садиб чи котеджів та уточнюйте наявність вільних місць.

Перелік послуг, що на сьогодні пропонують готелі в Карпатах, достатньо різний. Заклади приймають мандрівників в будь-яку пору року. Для зручності гостей організовані послуги трансферу, що включають зустріч на вокзалі Яремче, Ворохти або Івано-Франківська. Крім житла, майже всі готелі мають кафе чи ресторан де можна замовити повноцінне харчування або окремо сніданок, обід, чи вечерю. Приватні садиби в Карпатах пропонують так само харчування на замовлення, коли дбайлива господиня приготує смачні страви. Або ж завжди є можливість скористатися кухнею для самостійного приготування, або навіть мангалом для відпочинку на природі.

Популярним видом дозвілля у Карпатах є риболовля. Багато місцевих господарів пропонують половити форель у приватних ставках. Це цікаве та захоплююче зайняття як для дорослих, так і для дітей. Виловлену форель є можливість власноруч приготувати на вогні.

Поціновувачів екстриму чекають пропозиції прогулянок на джипах у гори. У вас буде можливість швидко піднятися на гірські вершини, відвідати полонини в околицях Яремче, а також найвідоміші водоспади в Карпатах

Після активного відпочинку в нагоді стануть релаксові процедури. В останній час стають популярними гарячі чани в Карпатах. Це відносно новий та дуже незвичайний вид дозвілля, яке буває тільки в цьому регіоні. Гарячі чани працюють в будь-яку пору року, та найцікавіше їх відвідувати взимку коли більше відчувається контраст температур.

Відпочинок в Карпатах, Сайт Яремче
Відпочинок в Карпатах, Сайт Яремче
Смаколики
15:23, 24 листопада 2022 р.
Походи в гори
10:50, 23 листопада 2022 р.
Білі гриби
13:33, 7 вересня 2022 р.
Традиційна кухня
15:07, 6 вересня 2022 р.
Культурний фронт
13:43, 25 серпня 2022 р.